RSS / XML
24-01-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

AK Parti'de seçim beyannamesi hazırlığı...

23-05-2018 08:25:22
A+ A-
İşte haberin ayrıntıları..

Antalya Satılık

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27. dönem milletvekili aday listeleri üzerindeki çalışmayı tamamlamasının ardından seçim stratejisi ve beyannamesi ile ilgili iki ayrı ekiple çalışmalarına başladı. Çalışmalara Başbakan Binali Yıldırım da katıldı.

Erdoğan başkanlığında yapılan seçim stratejisine ilişkin dün parti genel merkezinde yapılan toplantıda, partiye bugüne kadar kamuoyu araştırmaları yapan ve bu seçimde ayrıca Yeni adlı ajansıyla kampanya hizmeti de verecek olan Faruk Acar’ın hazırlıkları üzerinden ilerlendiği öğrenildi.

Milliyet'ten Didem Özel Tümer'in haberine göre, kampanyanın yol haritasının çizildiği toplantıda, aynı zamanda hazırlıkları tamamlanan bazı seçim şarkıları, sosyal medya ve televizyon filmleri, reklam ve sloganların üzerinden geçildiği öğrenildi.

6 başlıktan oluşacak

Erdoğan başkanlığındaki ikinci toplantıda ise yarın milletvekili adaylarının tanıtımında açıklanacak olan seçim beyannamesi ile ilgili hazırlıklar gözden geçirildi. Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın başkanlığında sürdürülen beyanname hazırlıklarında bugüne kadar ilgili bakanlar ve genel başkan yardımcılarından ilgili konu başlıklarında katkı alındı. Beyanname altı temel başlıktan oluşacak. Erdoğan’ın 6 Mayıs’ta İstanbul’da açıkladığı manifesto özet olarak beyannamenin sunuş bölümünde yer alacak. Adalet, Kalkınma, Demokrasi, Güven içinde Yaşama ve 3Y (Yolsuzluk, Yoksulluk ve Yasaklar) ile mücadele vurgusu da her beyannamede olduğu gibi 2018 beyannamesinin de temel başlıkları olacak.(Didem Özel/ Milliyet)


ETİKETLER : AK Parti'de seçim beyannamesi hazırlığı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber