RSS / XML
19-01-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Kulakların pasını silen konser

26-05-2018 10:44:41
A+ A-
Bayraklı'da THM konseri Baharın gelişini konserlerle karşılayan Bayraklı Belediyesi koroları performanslarıyla izleyenlere müzik ziyafeti sunuyor.

Aydın Satılık

Bayraklı Belediyesi Türk Halk Müziği korosu, Şef Dr. Zeynel Demir yönetiminde “Yöreden yöreye Türküler” mini konserle seyirci karşısına çıktı. Postacılar İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sanatseverle buluşan koristler izleyenlerden tam not aldı. Bayraklı Belediyesi tarafından kurulan ve belirli günlerde, özel gösterilerle sahneye çıkan koristlerin performansı profesyonel sanatçıları aratmadı. Baharın gelişiyle düzenlenen mini konserlerde ilçe sakinleriyle buluşan ve Şef Dr. Zeynel Demir yönetiminde unutulmaz eserleri ustalıkla seslendiren koronun performansı ayakta alkışlandı.

SANATTA BAYRAKLI FARKI

Sanata her zaman destek olduklarını belirterek, Bayraklı’da yeni sanatçıların yetişmesine kurslar ve korolarla katkı sağladıklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “ Çeşitli sanatsal faaliyetlerimizin yanında koristlerimizin verdiği mini konserler sayesinde sanatla her zaman iç içe bir belediye haline geldik. Bayraklı, sanat alanındaki gelişimiyle de örnek bir ilçe. Korolarımızın konserlerine yoğun ilgi oluyor. Vatandaşlarımız da koristlerimizi gösterilerinde yalnız bırakmıyor. Son konserde de Türk halk müziği koristlerimiz müzik dolu, güzel bir gece yaşattı. Hepsini kutluyorum” dedi.(Baytraklı Belediyesi Basın Bürosu)


ETİKETLER : Bayraklı'da THM konseri koro
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber