RSS / XML
24-01-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

İş Dünyası, Geleneksel TABA-AmCham İftarı'nda buluştu

31-05-2018 11:33:49
A+ A-
İşte haberin detayları...

Didim Satılık

EGE MECLİSİ - Türk Amerikan İş Adamları Amerikan Ticaret Odası Türkiye (TABA-AmCham) üyeleri, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “İftar Yemeği”nde bir araya geldi.

Türk Amerikan İş Adamları Amerikan Ticaret Odası Türkiye (TABA-AmCham) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “TABA AmCham İftar Yemeği ve Plaket Töreni” Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirildi.

Ünlü haber spikeri Sevinç Satıroğlu’nun sunumuyla gerçekleşen geceye ülke konsolosları ve temsilcilerinin yanı sıra dini liderler, iş dünyasının önde gelenleri, TABA AmCham’in değerli üyeleri ve basın mensuplarının katıldı.

 ABD’DE TÜRK OSB’LERİ GELİYOR

TABA AmCham Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat, programda yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Dönemsel siyasi konjonktürler ne yönde gelişirse gelişsin çok uzun soluklu olan ticari bağların olumlu gücü ve zemininde her türlü sorununun üstesinden gelinebileceğini barış ve huzurun tarafsız ticaretin bereketiyle mümkün olduğuna inanıyoruz. 9 ay önce amaçları ve niyetleri güzel bu kuruluşu temsil etme görevi teveccüh edildiğinde geçmişin tecrübelerinden aldığımız dersler ile tamamen ticaret odaklı çalışmalarımıza başlamak üzere beyaz bir sayfa açtık ve o beyaz sayfanın ilk maddesi olarak konuşan değil projeleri ile konuşulan bir kuruluş olma sloganımızı yazdık ve çalışmalara başladık. (TAAB-AmCham Basın Bürosu)


ETİKETLER : İş Dünyası Geleneksel TABA-AmCham İftarı TABA-AmCham İftarı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber