RSS / XML
24-10-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Yıldırım Ulupınar girilmedik sokak bırakmıyor...

12-06-2018 08:11:35
A+ A-
İşte haberin detayları...

Manisa Satılık

İYİ Partililer 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarını Buca'da sürdürdü. Şirinyer'de bir stand kuran İYİ Partililer'e destek her geçen gün artıyor.

Buca'daki seçim çalışmalarına katılan İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar ve Mehmet Tezkan'a parti ilçe yönetimi ve gönüllüler katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçtiğimiz pazar günü İzmir'de düzenlediği halk buluşmaları ve mitingler sayesinde kentte yaşayanların gösterdiği ilginin artarak sürdüğünü söyleyen İYİ Partili Yıldırım Ulupınar, "Partimizin vaatlerini anlatıyoruz. İzmir İYİ Parti'nin kalesi olacak. Ben seçimlerden çok umutluyum. Çünkü kentimizin kimyasıyla partimizin yapı taşları aynı. İzmir'e ve İzmirli hemşehrilerimize hizmet etmek ve ülkemizi fabrika ayarlarına döndürmek için son sözü 24 Haziran'da aziz milletimiz verecek. Bizi istedikleri kadar engellemeye çalışsınlar, televizyonlarda Genel Başkanımız Meral Hanımı çıkarmamaya uğraşsınlar Türkiye bunları görüyor. Biz asla mağdur edebiyatı yapmadık. Ancak haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır. Gücümüz yettiği ölçüde sokak sokak gezerek bunu anlatıyoruz. Ramazan gününde, sıcağa aldırmadan bu yolda bize destek veren gönüllülerimize ayrıca tüm kalbimle teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın anlayışının İYİ Parti iktidarında tekrar hayat bulacağını sözlerine ekleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, "İşimiz kolay değil. Ancak önce milletimizin desteği sonra da aklın yoluyla bugün vatandaşlarımızın yaşadığı tüm sorunları tek tek çözeceğiz. Türkiye ekonomisi israf ekonomisinden üretim ve istihdama geçecek. Kamu kaynaklarını yandaşa peşkeş çeken, tüm gider kalemlerini milletin sırtına yükleyen anlayışı yok edeceğiz. Tarımda 5 yıl içinde kendi kendine yetebilen bir ülke olmayı hedefliyoruz. Tüm bunlar hem genel başkanımızın hem de partimizin millete verdiği sözdür. Bugün Buca'da kimin elini sıksam, gözlerinden samimiyet, yüzlerinden gülümseme, dillerinden ise destek sözü geliyor. Tüm bunların sandığa yansıyacağını, kentimizden büyük bir destek alacağımızı düşünüyorum." dedi. (İYİ Parti Basın Bürosu)

 


ETİKETLER : Yıldırım Ulupınar İYİ Parti İYİ Parti İzmir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber