RSS / XML
22-01-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Sürekli'den seçim çalışmaları

12-06-2018 12:35:27
A+ A-
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, İzmir’i ilçe ilçe gezerek hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor

İzmir Satılık

Geçtiğimiz günlerdeTire, Bayındır, Menemen, Çiğli, Aliağa, Foça, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Kiraz ve Bergama ilçelerinde İlçe teşkilatlarını ve mahalleleri ziyaret eden Sürekli, Sivil Toplum Kuruluşlarında ve ev ziyaretlerinde, vatandaşlarla birlikte Türkiye’nin geleceğini tayin edecek olan 24 Haziran seçimlerine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu

 

“24 HAZİRAN’DA YÜKSELEN TÜRKİYE’Yİ ŞAHA KALDIRACAĞIZ”

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, 24 Haziran Seçimlerinin, Türkiye için önemli bir viraj olduğunu dile getiren Sürekli, şunları kaydetti: “Allah’ın izniyle çok az bir zaman sonra, Türkiye geleceğiyle ilgili en önemli kararlarından birini verecek. Şundan hiçbir şüpheniz olmasın ki; sandıktan çok yüksek bir yüzdeyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti galip çıkacaktır. Elbettebu galibiyet, yalnızca AK Parti’nin veya Recep Tayyip Erdoğan’ın değil, tüm Türkiye’nin zaferi olacaktır. İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar, 16 yıllık süreçte yapılan icraatlara ve Güçlü Türkiye yolunda atılan emin adımlara şükürler olsun ki Milletimiz şahittir ve hiçbir zaman da desteklerini AK Parti’den esirgememiştir. Türkiye’nin önlenemez yükselişini, önce Allah’ın izni ve daima doğrunun yanında olan yüce Milletimizin şaşmaz iradesiyle birlikte şahlandıracağız”.

 

“TERÖRİSTLER DEVLETİMİZİN ÇELİK YUMRUĞU ALTINDA EZİLMEYE MAHKÛMDUR”

Ziyaretlerinde terör konusu ile ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Sürekli, hükümetin terörle mücadeledeki kararlı ve taviz vermeyen tutumunun altını çizerken, ülke toprakları ve Türk Milleti terör tehdidinden kurtulana kadar operasyonların devam edeceğinin sinyallerini de şu sözlerle verdi:”Maalesef ülkemizin 3 tarafı denizlerle, 4 tarafı Türkiye düşmanları ve hainlerle çevrili. Bütün terör örgütlerinin isimleri farklı fakat hedefleri aynıdır, Türkiye’dir. Türkiye mevcudiyetine ve bekasına kastetmeye çalışan,dâhili ve harici bütün düşmanlarla her daim kararlılıkla mücadele etmeye devam edecektir. “Türkiye’yi Bölmek” hedefi, hainlerin beyhude bir hayali olmaktan öteye geçemeyecektir. Böylesine boş hayallerin peşinden koşan, hain pusularla Mehmetçiklerimizi kahpece şehit eden, köyleri basarak, savunucusu olduğunu iddia ettiği insanlara, işkence yapmaktan çekinmeyen soysuzlar çetesi de,Cihana hükmetmiş şanlı tarihimizin temsilcisi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin çelik yumruğu altında ezilmeye ve bertaraf olmayamahkûmdur. (AK Parti Basın Bürosu)


ETİKETLER : AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli AK Parti
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber