RSS / XML
23-01-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Foça Gençlik Kolları Gönül Sofrası iftar yemeği verdi.

12-06-2018 15:59:35
A+ A-
AK parti ilçe başkanı İrfan Çalışkan ve Foça ilçe gençlik kolları teşkilatınında katılımı ile büyük bir teknede Gençlik Kolları Gönül Sofrası iftar yemeği verdi.

Denizli Satılık

AK Parti Foça İlçe Gençlik Kolları başkanı Tayfun Savran , AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, AK parti ilçe başkanı İrfan Çalışkan ve Foça ilçe gençlik kolları teşkilatınında katılımı ile büyük bir teknede Gençlik Kolları Gönül Sofrası iftar yemeği verdi.

Misafirlerine hoş geldin diyen Savran yaptığı açıklamada “ Foça gibi güzide, fakat siyasetin bir o kadar da zor olan ilçemizde neler yaşadığımızı bir Allah birde biz biliyoruz. Foça gençlik kollarımızın standına yapılan yapılan sözlü ve fiziki saldırıyı kınıyorum. Standımıza saldırı yapan şahsiyete sesleniyorum acaba Foça meydanına büstünün mü kurulacağını zannediyor? Kimse unutmasın ki saldırılar bizi yıldırmayacaktır. Bizi öldürmeyen şey, güçlendirecektir. Foça Ak Parti Gençlik Kolları olarak bu işin peşini bırakmayacağız.” dedi.

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan davet için teşekkür etti “Bugün sizlerle beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz, seçime kısa bir süre kala gençlik kollarımızla birlikte 30 ilçede sadakatli bir şekilde çalışıyoruz. 24 Haziran sadece İzmir için değil Türkiye için değil dünya içinde önemli bir seçim .” dedi.


ETİKETLER : Foça Gençlik Kolları Gönül Sofrası iftar yemeği verdi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber