RSS / XML
26-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP CB adayı İnce'den 'Çiller' yorumu

18-06-2018 15:12:20
A+ A-
İşte detaylar...

Muğla Satılık

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara seslendi. İnce mitingde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik 'yalan' dediği açıklamalarla ilgili olarak görüntüleri izletti. İnce, eski Başbakan Tansu Çiller'in AK Parti mitingine katılmasıyla ilgili olarak, 'Tansu Çiller de mitinge gitmiş. 90'ları kötülüyor, simgesi orada. O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı' dedi.

 

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kahramanmaraş mitinginde konuştu. İnce, AK Parti mitingine katılan Tansu Çiller'le ilgili olarak "Dün bir baktım Tansu Çiller de mitinge gitmiş. 90'ları kötülüyor, simgesi orada. O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı." diye konuştu.

 

İnce'nin açıklamaları:

İnce'yle kavga etti, İnce yükseliyor. Kavga yok, hemen barışacağız. Ekranlarda sabah akşam bağıran bir Cumhurbaşkanı değil, yol gösteren bir Cumhurbaşkanı değil.

 

"DEĞİŞİMİ YAKALAYAMAZSAK 100 YIL FAKİR KALACAĞIZ"

Türkiye'ye taze bir kan lazım, yeni bir isim lazım. 10 sene sonra sokaklarda kağıtlar olacak, oralardan haberleşeceksiniz. Muharrem İnce, Kahramanmaraş'ta miting yaparken onu Ankara'da 3 boyutlu izleyebileceksiniz. Bu değişimi yakalayamazsak 100 yıl fakir kalacağız.

Ben meydanlarda hak, hukuk, adalet diyorum, biri de çıkmış, çay, kek, oralet diyor.

 

"İKİ YALAN GÖSTEREYİM SİZE"

İki tane yalan göstereyim size, bu millete bu yalanları bu kadar rahat söyleyen birisi ekonomi konusunda da yalanları kolaylıkla söyleyebilir. Birinci yalan; bir general Erdoğan'ın yemeğine gidiyor, iftar sofrasını iftira sofrasına dönüştürüyor, arkada AK Parti fotoğrafı var. Beni eleştiriyor, general de alkışlıyor. Ben de onu hemen emekli ederim dedim.

 

MİTİNGDE GÖRÜNTÜLERİ İZLETTİ

Erdoğan, orduyu överse alkışlayabilir ama nasıl bir yalancı ki bu Erdoğan, Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz bir yalancı bu. Videoyu izlettireyim, bakalım orduyu mu övüyormuş beni mi eleştiriyormuş.

 

TATAR BÖREĞİ YANITI

Sonra kıraathanede ben Tatar böreği demedim diyor. Bakalım demiş mi, dememiş mi?

 

CAMİ YANITI

Rahatsız mı oldun camiye gittim diye. Kimsin sen? Lafa bak. Ayıp ayıp. Camiden elini çek. Orası meydanlarda konuşulacak yer değil. Senden izin alacak değilim.

 

REYTİNG YANITI

Erdoğan konuşurken bir kanalda Asteriks var bir kanalda Yaparsın aşkım var, Erdoğan 34. sırada. Hava durumu bile Erdoğan'dan fazla izlenmiş. Gel benimle televizyona çık da senin de hava olsun.

Erdoğan şunu bil, ben garibanların temsilcisiyim, sen saraylıların temsilcisisin. Halk çocuğu olan benim, milletin evladı olan benim. Ben gönül köprüleri kuruyorum. Bu memleketi daha fazla soydurmayacağız.

 

TANSU ÇİLLER YANITI

Dün bir baktım Tansu Çiller de mitinge gitmiş. 90'ları kötülüyor, simgesi orada. O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı. (Mynet)


ETİKETLER : CHP CB adayı İnce Çiller yorum
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber