RSS / XML
11-12-2019
Bizi Takip Edin!


MHP'li Karataş'tan 'oy' daveti

21-06-2018 14:12:16
A+ A-
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş, '15 Temmuz günü devletimize, milletimize ve milli iradeye sahip çıkan Türk Milleti, 24 Haziran günü de aynı destanı yazacaktır. Vatanım, bayrağım, milletim, şehitlerim ve kardeşliğim diyen herkesi Cumhur İttifakı’nda buluşmaya, güçlü Türkiye güçlü Meclis için de oyunu MHP’ye basmaya davet ediyorum' dedi

Mersin Satılık

EGE MECLİSİ - Karabağlar İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği ‘Sandık görevlileri bilgilendirme’ toplantısına katılan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, MHP’nin Türkiye’nin huzuru ve güvenliğinden başka hiçbir niyet ve olayın içerisinde bulunamayacağını söyledi. Karataş, “Tek derdi Türkiye ve Türk Milletinin geleceği olan Vatan millet sevdalısı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, uyarılarını sürdürüyor. Bizde aynı hedef doğrultusunda tüm vatandaşlarımıza vatanımızı tehdit eden terör güçlerinin bulunduğunu bunun da ancak Cumhur İttifakı ile aşılacağını anlattık, anlatıyoruz. Türk Milleti bunu bilmeli ve bu istikametten geri dönmemelidir. Seçim, yüksek oy oranıyla birinci turda Cumhur İttifakı’nın zaferiyle nihayet bulacaktır. Mücadelemiz de kanaatimizde bu yöndedir” diye konuştu.

 

“MHP’nin helal oylarına sahip çıkın”

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, son 2 aydır gece gündüz demeden MHP’yi mecliste daha güçlü, Cumhur İttifakı’nda da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda başarılı kılmak için yoğun bir çalışma programı yaptıklarını ifade etti. MHP’nin ve Ülkücü Hareketin içinde olmadığı hiçbir hareketin başarıya ulaşamayacağını sözlerine ekleyen Karataş, şöyle devam etti; “Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin Türk Milletinin güvencesidir, çimentosudur, olmazsa olmazıdır. MHP’siz bir Türkiye düşünülemez. Bu nedenle oyunuza sahip çıkın ve mutlaka oy kullanmaya gidin. Yoğun çalışma tempomuzun, mücadelemizin anlamlı hale gelmesi için seçim günü sandık başında görev yapacak teşkilat mensuplarımıza sorumluluklar düşüyor. Ülküdaşlarımızın seçim günü sabahın ilk saatlerinden itibaren görevli olduğu sandık kurullarında göstereceği özveriden şüphe duymuyoruz. MHP’nin helal oylarına sahip çıkın. Sandıklarımız sizlere emanet. Zaferi, sizlerin katkısı ile yaşayacağız. Türkiyemiz, vatanımız, milletimiz, demokrasimiz için hayırlı olsun.” (MHP Basın Bürosu)


ETİKETLER : Milliyetçi Hareket Partisi MHP Necat Karataş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber