24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimi için vatandaşlar sandık başına gitti. Seçimde CHP oyların yüzde 22.88'ini alarak Meclis'e 134 milletvekili gönderdi. İşte isim isim Meclis'e giren CHP'li milletvekilleri
ADANA
AYHAN BARUT
ORHAN SÜMER
MÜZEYYEN ŞEVKİN
BURHANETTİN BULUT
**
ADIYAMAN
ABDURRAHMAN TUTDERE
**
AFYONKARAHİSAR
BURCU KÖKSAL
**
AMASYA
MUSTAFA TUNCER
**
ANKARA 1. BÖLGE
TEKİN BİNGÖL
LEVENT GÖK
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
BÜLENT KUŞOĞLU
GAMZE TAŞCIER
**
ANKARA 2. BÖLGE
MURAT EMİR
YILDIRIM KAYA
**
ANKARA 3. BÖLGE
AHMET HALUK KOÇ
NİHAT YEŞİL
SERVET ÜNSAL
**
ANTALYA
DENİZ BAYKAL
ÇETİN OSMAN BUDAK
RAFET ZEYBEK
AYDIN ÖZER
CAVİT ARI
**
ARTVİN
UĞUR BAYRAKTUTAN
**
AYDIN
BÜLENT TEZCAN
HÜSEYİN YILDIZ
SÜLEYMAN BÜLBÜL
**
BALIKESİR
AHMET AKIN
FİKRET ŞAHİN
ENSAR AYTEKİN
**
BİLECİK
YAŞAR TÜZÜN
**
BOLU
TANJU ÖZCAN
**
BURDUR
MEHMET GÖKER
**
BURSA 1. BÖLGE
LALE KARABIYIK
ERKAN AYDIN
NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
**
BURSA 2. BÖLGE
ORHAN SARIBAL
YÜKSEL ÖZKAN
**
ÇANAKKALE
MUHARREM ERKEK
ÖZGÜR CEYLAN
**
ÇORUM
TUFAN KÖSE
**
DENİZLİ
GÜLİZAR BİÇER KARACA
KAZIM ARSLAN
HAŞİM TEOMAN SANCAR
**
EDİRNE
OKAN GAYTANCIOĞLU
ERDİN BİRCAN
**
ELAZIĞ
GÜRSEL EROL
**
ESKİŞEHİR
UTKU ÇAKIRÖZER
JALE NUR SÜLLÜ
**
GAZİANTEP
BAYRAM YILMAZKAYA
İRFAN KAPLAN
**
GİRESUN
NECATİ TIĞLI
**
HATAY
MEHMET GÜZELMANSUR
SUZAN ŞAHİN
SERKAN TOPAL
İSMET TOKDEMİR
**
MERSİN
CENGİZ GÖKÇEL
ALPAY ANTMEN
ALİ MAHİR BAŞARIR
NEVİN ZAİMOĞLU
**
İSTANBUL 1. BÖLGE
İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
ONURSAL ADIGÜZEL
FETHİ AÇIKEL
GÜRSEL TEKİN
İLHAN KESİCİ
OĞUZ KAAN SALICI
MAHMUT TANAL
SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
HÜSEYİN EMRE BAĞCE
**
İSTANBUL 2. BÖLGE
KADRİ ENİS BERBEROĞLU
AYKUT ERDOĞDU
AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
YÜKSEL MANSUR KILINÇ
YUNUS EMRE
GÖKAN ZEYBEK
ALİ ŞEKER
**
İSTANBUL 3. BÖLGE
ENGİN ALTAY
ERDOĞAN TOPRAK
MEHMET BEKAROĞLU
ZEYNEL EMRE
SİBEL ÖZDEMİR
ÖZGÜR KARABAT
TURAN AYDOĞAN
EMİNE GÜLİZAR EMECAN
NAZIR CİHANGİR İSLAM
**
İZMİR 1. BÖLGE
AHMET TUNCAY ÖZKAN
MURAT BAKAN
ÖZCAN PURÇU
KANİ BEKO
MEHMET ALİ ÇELEBİ
TACETTİN BAYIR
EDNAN ARSLAN
**
İZMİR 2. BÖLGE
KEMAL KILIÇDAROĞLU
SELİN SAYEK BÖKE
KAMİL OKYAY SINDIR
ATİLA SERTEL
SEVDA ERDAN KILIÇ
MAHİR POLAT
BEDRİ SERTER
**
KASTAMONU
HASAN BALTACI
**
KAYSERİ
ÇETİN ARIK
**
KIRKLARELİ
TÜRABİ KAYAN
VECDİ GÜNDOĞDU
**
KIRŞEHİR
METİN İLHAN
**
KOCAELİ
FATMA KAPLAN HÜRRİYET
HAYDAR AKAR
TAHSİN TARHAN
**
KONYA
ABDULLATİF ŞENER
ABDULKADİR KARADUMAN
**
KÜTAHYA
ALİ FAZIL KASAP
**
MALATYA
VELİ AĞBABA
**
MANİSA
ÖZGÜR ÖZEL
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
BEKİR BAŞEVİRGEN
**
MUĞLA
MÜRSEL ALBAN
SUAT ÖZCAN
BURAK ERBAY
SÜLEYMAN GİRGİN
**
NEVŞEHİR
FARUK SARIASLAN
**
NİĞDE
ÖMER FETHİ GÜRER
**
ORDU
SEYİT TORUN
MUSTAFA ADIGÜZEL
**
SAKARYA
ENGİN ÖZKOÇ
**
SAMSUN
KEMAL ZEYBEK
NESLİHAN HANCIOĞLU
**
SİNOP
BARIŞ KARADENİZ
**
SİVAS
ULAŞ KARASU
**
TEKİRDAĞ
FAİK ÖZTRAK
İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
CANDAN YÜCEER
**
TOKAT
KADİM DURMAZ
**
TRABZON
AHMET KAYA
**
TUNCELİ
POLAT ŞAROĞLU
**
ŞANLIURFA
AZİZ AYDINLIK
**
UŞAK
ÖZKAN YALIM
**
YOZGAT
ALİ KEVEN
**
ZONGULDAK
ÜNAL DEMİRTAŞ
DENİZ YAVUZYILMAZ
**
KARAMAN
İSMAİL ATAKAN ÜNVER
**
KIRIKKALE
AHMET ÖNAL
**
BARTIN
AYSU BANKOĞLU
**
ARDAHAN
ÖZTÜRK YILMAZ
**
YALOVA
ÖZCAN ÖZEL
**
KARABÜK
HÜSEYİN AVNİ AKSOY