RSS / XML
22-07-2019
Bizi Takip Edin!


İzmir trafiğinde EDS'ler devreye girdi...

16-07-2018 10:55:42
A+ A-
İşte İzmir'de Elektronik Denetleme Sistemi'yle takibi yapılan yollar...

Manisa Satılık

EGE MECLİSİ-İzmir'de Elektronik Denetleme Sistemi devreye girdi. Belirtilen kuralları ihlal edenlere fotoğaflama yöntemi ile trafik cezaları adreslerine gelecek. 

 

İzmir'de faaliyete geçen EDS sistemi ile 455 ayrı ihlal tespit edilebilecek. Kırmızı ışık, hız limiti, emniyet kemeri, emniyet şeridi, yanlış park, tramvay yolu, ters yön, dönüş yasağı, cep telefonuyla konuşma gibi kural ihlalleri tespit edilip plakaya ceza uygulanacak. 

İzmir'de tüm şehir içi ile birlikte çevre yolu ve havalimanı  yolunda 70 KM'yi aşılması durumunda Trafik İdari Para Cezası Tutanağı düzenlenecek. Cezalar plaka adresine gönderilecek.


ETİKETLER : İzmir Elektronik Denetleme Sistemi Elektronik Denetleme Sistemi trafik Denetleme Sistemi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Mobil
Mehmet Haluk İnal 2018-07-21 15:56:48
Şehir içinde hız limiti 80 km.normal ancak çevre yolu ve havalimanı yolunda trafik yoğunluğu yokken 70 km. ile yol bitmez.
Mobil
Kemal 2018-07-16 14:08:33
Hızlı gitmenin doğru birşey olduğunu savunmuyorum ama yavaş giden ve şerit kullanmayı bilmeyenler trafiği daha kötü hale sokuyor.ben bu adamlardan kurtulmak ve kilitledikleri trafikte işime daha erken ulaşabilmek için hız yapıyorum. Hem bu kurallara uy hem hız yapma hemde araba kullanmayı bilmeyenlere sabret işimiz zor.
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber