RSS / XML
22-03-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Yazar Kayadibi, öğrencilerle bluşuyor

16-07-2018 12:15:12
A+ A-
Gazeteci eğitimci yazar Ali Kayadibi, ‘Konuşuyorum o halde varım’ adlı kitabıyla rehabilitasyon merkezi öğrencileri ile bir araya gelecek

İstanbul Satılık

EGE MECLİSİ - Gazeteci eğitimci yazar Ali Kayadibi, Bayraklı Belediyesi sponsorluğunda Bengisu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile buluşacak. Bayraklı Belediyesİ Kütüphanesi'nde saat 15:00'da öğrenci ve eğitimcilerle bir araya gelcek olan Kayadibi, ‘Konuşuyorum o halde varım’ adlı kitabı ile ilgili söyleşi gerçekleştirecek.

 

'Konuluyorum O Halde Varım' hakkında...

Gazeteci eğitimci yazar Ali Kayadibi, ‘Konuşuyorum o halde varım’ kitabıyla yazarlığa adım attı. Kitapta, diksiyon, etkili ve güzel konuşma, karizmatik beden dili, iletişim becerilerini geliştirme, topluluk karşısında konuşma korkusunu yenme, radyo ve televizyon konuşmaları, sunum hazırlama ve uygulama, kişisel ve iş hayattaki özel günlerde konuşma örneklerinin yer aldığı kitabı hazırlama sürecini anlatılıyor. Konuşmayı varlık sürdürme biçiminin en belirgin göstergesi olarak niteleyen Kayadibi, “Gelişen iletişim teknolojileri, insanla insanın ilişkisini sınırlayıcı etkisini fark etmemizi de engelliyor. Etkili konuşmanın günümüzde daha fazla ihtiyaç haline geldiğini hatırlatmak, kendimizi bu yönde geliştirmenin yollarını göstermek için bu kitabı yazdım” dedi.


ETİKETLER : Gazeteci eğitimci yazar Ali Kayadibi Konuşuyorum o halde varım
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MAGAZİN haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber