RSS / XML
18-02-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Erdoğan'ın gündeminde ABD ile yaşanan kriz vardı

11-08-2018 17:18:12
A+ A-
İşte detaylar...

Kuşadası Satılık

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'nun Ünye İlçesinde halka hitap etti.  Cumhurbaşkanı ABD'ye sert çıktı, "Buradaki rahiple ilgili olarak Türkiye'yi dize getirmeye çalışmak yanlıştır. Amerika'dakilere sesleniyorum; Yazık. Siz NATO'daki stratejik ortağınızı bir papaza değişiyorsunuz" dedi.İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...Ordu'da yaşanan felaket sadece Ordu ile kalmadı. Rize'de Trabzon'da da yaşandı. Bu bölgelerin kaderinde bu var. Atılması gereken bütün adımları atıyoruz atacağız. 3-4 ay içinde süratle ihalesini yapacağız köprümüzü bitireceğiz. 7-8 tane daha köprüler var onların da talimatını verdik farklı firmalara vererek 3-4 içinde onları da bitireceğiz. Bu millet inançlıdır düştüğü yerden çok farklı kalkar. Bayram sonrası inşaat 24 saat aralıksız devam edecek. Diğer 8 tanesi de tamamlanacak. Hedefimiz şu; İnşallah tıraş edilen sakal çok daha güçlü çıkar. Gerek fındıkları zarara uğrayana, evleri zarara uğrayan kim varsa valiliğimiz bütün hasar tespit çalışmalarını yapmak suretiyle süratle sizlere ödenecek. Devletimiz güçlüdür. Eyvah doktor yok demeyin. Bu işin dolarla molarla alakası yok. Onların doları varsa bizim Allahımız var.

"TEHDİTLE ASLA YOLA GETİREMEZSİNİZ"

Gelin yastığınızın altında dolarlar varsa çıkarın, eurolar altınlar varsa çıkarın. Bunları bankalara vererek Türk lirasına çevirelim bunlara istiklal savaşını verelim. Bunlar o dilden anlıyor. Bizi tehdit ediyorlar. Tehdit diliyle bu milleti asla yola getiremezsiniz. Biz hukuk dilinden anlarız. Tehditten anlamayız. Şu anda şunu vermeyeceğiz, bunu vermeyeceğiz. Senin olsun verme. Bizde olanlar bize yeter. Şimdi bazıları çekiniyor korkuyor 'Halimiz ne olacak?' diyor. Ne olacak. Biz neleri gördük. Göreve geldiğimizde IMF'ye borcumuz yok muydu? Sıfırlamadık mı? Demek ki yaparız. Biz düştüğümüz yerden kalkarız. Biz bugüne kadar hep dik durduk.

"STRATEJİK ORTAĞINIZI BİR PAPAZA DEĞİŞİYORSUNUZ"

Buradaki rahiple ilgili olarak Türkiye'yi dize getirmeye çalışmak yanlıştır. Amerika'dakilere sesleniyorum; Yazık. Siz NATO'daki stratejik ortağınızı bir papaza değişiyorsunuz. Şu ana kadar duruşumuz neyse bundan sonra da o olacaktır. Biz adaletin gereği neyse onu yaparız. Bugüne kadar adaletten taviz vermedik vermeyeceğiz.

Türkiye bir dönüşüm yaşadı. Bu dönüşümle yolda farklı yürüyoruz. Mart 2019'ada hazır mıyız? Hepsini aşarız. Önümüzde çok daha iyi günler var. Biz ne günleri aştık. Ben sizin dualarınıza her zaman muhtacım.(Posta)


ETİKETLER : Erdoğan'ın gündeminde ABD ile yaşanan kriz vardı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber