RSS / XML
19-04-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort


Başkan Şenol organlarını bağışladı

08-11-2018 12:34:48
A+ A-
İşte detaylar...

Muğla Satılık

GAZİEMİR Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, 3-9 Kasım Organ ve Doku Bağışı Haftası'nda personeliyle birlikte organ bağışında bulundu.

Gaziemir Belediyesi ile Gaziemir İlçe Sağlık Müdürlüğü birlikteliğinde 3-9 Kasım Organ ve Doku Bağışı Haftası kapsamında organ bağışı etkinliği düzenlendi. Gaziemir Belediye Hizmet Binası'nda düzenlenen etkinlikte Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol başta olmak üzere bürokratlar ve personel organ bağışında bulundu. Organ bağışına öncülük eden Başkan Şenol, binlerce insanın hayata tutunmak için organ nakli beklediğini ifade ederek, herkesi organ bağışı yapmaya davet etti.

Başkan Şenol, "Her insan son nefesi verirken bile başka insanlara umut olabilir, onlara hayat verebilir. Hayata gözlerimizi yumarken organ bağışı yaparak nakil bekleyenlere umut olabilir, onlara yaşam şansı tanıyabiliriz. İnsanlığa katkı sağlamak için ben de organlarımı bağışlıyorum. Dilerim biz son nefesimizi verdikten sonra organlarımız nice hayatlara can verir. Herkesi umut olmaya, doku ve organlarını bağışlamaya davet ediyorum" diye konuştu.


ETİKETLER : Başkan Şenol organlar bağış
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber