RSS / XML
22-11-2019
Bizi Takip Edin!


AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül'den 'hizmet' çıkışı

21-11-2018 11:54:01
A+ A-
İşte haberin detayları...

Bursa Satılık

Karabağlar’da, Amatör Spor Kulüpleri ve Hemşehri Derneklerinin temsilcileriyle buluşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, İzmir’in her noktasına eşit ve adaletli hizmetin gitmediğini söyledi. Şengül, “Alsancak ve Karşıyaka’nın sahilinden oy alıyorsunuz diye, nasıl oluyor da tüm yatırımları oraya yapabiliyorsunuz? Karabağlar’ı nasıl göz ardı ediyorsunuz? Bugüne kadar Karabağlar’a birçok vaatte bulunuldu ama hiçbir sorun çözülmedi. Vatandaşı hep aldattılar” dedi.

Karabağlar Genç Yıldız Spor Kulübü’nün düzenlediği ve yoğun katılımla gerçekleştirilen kahvaltı programında konuşan Başkan Şengül, Karabağlar’ın acil çözüm bekleyen sorunlarına değindi. Başkan Şengül, “Karabağlar, İzmir’in en büyük ilçesi olmasına rağmen gelişmişlik anlamında unutulmuş, kendi haline bırakılmış ve sorunlarıyla boğuşan bir ilçe. Artık bu anlayışa ‘dur’ dememiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BÜTÇESİ PEŞKEŞ ÇEKİLDİ, FUZULİ HARCAMALAR YAPILDI

Karabağlar’da altyapı ve çarpık kentleşme gibi birçok sıkıntının olduğuna dikkat çeken Şengül, “24-25 tane amatör spor kulübümüz var. Gece saat 12’ye kadar idmanlar yapılıyor. Bir tane çim sahayı yapamıyor musunuz? Sağa sola peşkeş çektiğiniz, fuzuli harcadığınız bütçenin belli kısmını çocuklarımıza ayırsak, onların spor yapacağı alanları oluştursak kötü mü olur? Bu sayede onları zararlı alışkanlıklardan da koruruz. Karabağlar’da altyapı sorunu ve çarpık yapılaşma var. Acil dönüşüm gerekli. Siz, Alsancak ve Karşıyaka’nın sahilinden oy alıyorsunuz diye, nasıl oluyor da tüm yatırımları oraya yapabiliyorsunuz? Tüm vatandaşlarımıza, adaletli ve eşit hizmet yapılmalı. Biz, kenarda kalmış ve kendini ifade edememiş halkımızın da sesi olacağız” diye konuştu.

İLÇENİN SORUNLARINI BİLEN BİR KİŞİYİ ADAY GÖSTERECEĞİZ

Başlan Şengül, şöyle devam etti: “Karabağlar’ın sorunlarını bilen, vatandaşa dokunan, ayrıcalık yapmayan bir aday belirleyeceğiz. Herkese insanca değer veren bir kişiyi aday göstereceğiz. Bugüne kadar Karabağlar’a birçok vaatte bulundular ama verdikleri sözlerin hiçbirini de yerine getirmediler. Artık buna son vereceğiz.”


ETİKETLER : AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül hizmet
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber