RSS / XML
26-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP Denizli belediye başkan adayları belli oldu

07-12-2018 08:08:35
A+ A-
İşte Denzli'de açıklanan belediye başkan adayları...

Mersin Satılık
Denizli’deki 4 ilçede belediye başkan adayları belli oldu
 
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP), Denizli’de Büyükşehir Belediye Başkan adayı halen açıklanmazken, 4 ilçenin ise belediye başkan adayları belli oldu. CHP Parti Meclisi (PM) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.  Denizli'nin Buldan ilçesinde Hikmet Şenözen, Bekilli'deTürkan Keyik, Sarayköy'de Cengiz Demirci ve Bozkurt'ta ise mevcut Belediye Başkanı olan Birsen Çelik tekrar aday gösterildi.
 
Tekrar aday gösterilen Bozkurt Belediye Başkanı CHP’li Birsen Çelik, çıraklık döneminin bittiğini, ustalık döneminin başlayacağını belirterek, “Bozkurt benim sevdamdı, bu sevdam tekrar devam edecek. Çıraklık bitti, ustalık başlıyor. Farklı hizmetlerle geleceğiz. 31 Mart 2019’daki seçimlerde önceki  aldığım oydan daha fazla oy bekliyorum" dedi.
 
CHP’den Bekilli Belediye Başkan Adayı Türkan Keyik, kadın aday olmanın bir enerjisi olduğunu ifade ederek, “İlçede özellikle kadınlardan ve gençlerden büyük destek görüyorum. Her kesimden destek var. Kadın olmanın bir enerjisi var. Herkese inanıyorum ve güveniyorum. Bana olan güvenleri boşa çıkarmayacağım" dedi.
 
CHP’nin Sarayköy Belediye Başkan Adayı Cengiz Demirci, seçimlerde CHP’nin bayrağını Sarayköy ilçesine dikeceklerini belirterek, “5 yıldır AK Parti tarafından yönetilen Sarayköy İlçesi çamurdan ve tozdan kurtulamadı. 24 milyon liralık özelleştirme yapıldı. Ama ilçemize yapılan hiçbir şey yok. Sarayköylülerle birlikte karar vereceğiz ve ilçemizi birlikte yöneteceğiz" dedi. (DHA)

ETİKETLER : chp denizli belediye başkan adayları
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EGE haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber