RSS / XML
26-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP Bornova adayı İduğ 3.Sanayi'de...

15-02-2019 14:17:02
A+ A-
İşte haberin ayrıntıları...

Aydın Satılık
Bornova 3. Sanayi Sitesi Kooperatifi'nin geleneksel hâle gelmiş kuru fasulye gününe Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa İduğ ile İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener katıldı.
Sanayi Sitesi esnafının katıldığı bu geleneksel günde söz alan CHP'li İduğ, 2005 yılında kurulan ve teknolojik devrimlere önderlik eden AR-GE merkezi ile ilgili önemli bir gelişmenin de müjdesini vererek şöyle konuştu:"Değerli esnaf arkadaşlarım, 2005 yılında AR-GE merkezini kurduğumuz ve sevgili Kenan Altınuşak'ın fikriyle oluşan bu çalışma bizi çok iyi noktalara getirdi. Sayın Mahmut Özgener'in ziyaretinde çok önemli bir müjde aldık, AR-GE merkezine 100 milyonun üzerinde bir destek güncellemesiyle ilgili sayın Mahmut Özgener'e büyük bir alkış istiyorum."
 
Dr. İduğ, önemli bir detay olarak, AR-GE merkezinin Bornova ve Bornovalı için çok ciddi bir yere sahip olduğunun ve buraya yapılan 100 milyonun üzerinde bir destek güncellemesinin istihdam alanını gözle görülür bir şekilde genişleteceğinin altını çizdi.
'BORNOVA İÇİN BÜYÜK FIRSAT'
AR-GE merkezi hakkında istihdam alanını önemli ölçüde geliştirip, büyütecek müjdeli haberi vermekle sözlerine başlayan CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Dr. İduğ, martın sonunu işaret ederek önümüzdeki yerel seçimlerin Bornova ve Bornovalı yurttaşlar için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2019 yerel seçimlerine yönelik hazırladığı 'Martın Sonu Bahar' ifadesiyle konuşmasını sonlandıran İduğ, şunları kaydetti: "Daha büyük bir fırsat olabilir mi? Otomotivci bir başkanımız var, otomotivci bir meclis başkanımız var... İnşallah biz de yakın zamanda bir otomotivci olarak görev alacağız ve Bornova'da hep beraber önemli işler başaracağız. Buna inanıyorum. Hepinize teşekkür ediyor ve yakın zamanda martın sonu bahar diyorum."

ETİKETLER : mustafa iduğ mahmut özgener
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber