RSS / XML
21-09-2021
Bizi Takip Edin!


Vekil Beko'dan Gaziemir'de seçim ofisi açılışı

04-03-2019 10:57:34
A+ A-
İşte detaylar...

Muğla Satılık

CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil Arda’nın Aktepe ve Emrez seçim ofisleri açılışlarına katılan İzmir Milletvekili Kani Beko, Arda’nın Gaziemir’de rekor oyla seçileceğini ve ilçeden yayılan aydınlanma ışığının tüm ülkeye yayılacağını ifade etti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi ilçelerde adayların çalışmalarına katılan ve destek olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kani Beko, CHP’nin Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil Arda’nın Aktepe ve Emrez mahallelerindeki seçim ofisi açılışlarına katıldı. Coşkulu kalabalığın eşlik ettiği CHP adayı Arda’ya destek isteyen İzmir Milletvekili Kani Beko, bu yerel seçimlerin çok daha önemli olduğunu ve İzmir’den Gaziemir’den yanacak demokrasi ve aydınlanma ışığının tüm Türkiye’yi aydınlatacağını söyledi. CHP Adayı Arda da katılan herkese teşekkür ederek, var güçleriyle sorunları tespit edip çözümleri üreterek, herkese dokunarak, örgütün ve milletvekilleri gibi partinin tüm kadrolarının desteğiyle seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

BEKO: GAZİEMİR DAHA DA GELİŞECEK, GÜZELLEŞECEK

Gaziemir’de yereldeki Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının devam edeceğini ve bayrağı CHP Adayı Halil Arda’nın rekor oyla devralacağını ifade eden Beko, “Adayımız Halil Arda’nın o koltuğa rekor oyla oturacağından hiç kuşkum yok.  Gaziemir yüzünü her zaman batıya dönmüş, aydın insanların yaşadığı, gelişim ve değişimin demokratik çerçevede olması gerektiğini içselleştirmiş çok özel bir kent. Dışarıdan gelenlerin havalimanından çıkınca ilk İzmir imajını gördüğü bu güzel ilçede Sayın Arda’nın daha da geliştirecek, güzelleştirecek projelere imza atacağından kuşkunuz olmasın” açıklamalarında bulundu.


ETİKETLER : Vekil Beko Gaziemir seçim ofisi açılışı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ÖZEL HABER haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber