RSS / XML
22-10-2019
Bizi Takip Edin!


CHP İl Başkanı Deniz Yücel'den, MHP'ye ziyaret

12-07-2019 13:47:40
A+ A-
İşte haberin detayları...

Mersin Satılık

EGE MECLİSİ - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti, İYİ Parti ve Saadet Partisi'nden sonra Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Veysel Şahin'i de ziyaret etti. İki il başkanı konuşmalarında İzmir için ortak çalışma mesajı verdi.

AK Parti, İYİ Parti ve Saadet Partisi İzmir il başkanlarını makamlarında ziyaret eden, kentin sorunlarını ortaklaşa çözmek yönünde mesajlar veren CHP İl Başkanı Deniz Yücel, bugün de MHP İl Başkanı Veysel Şahin'i ziyaret etti. Her iki partinin de il yöneticilerinin hazır bulunduğu buluşmada konuşan Deniz Yücel, İzmir'e daha iyi hizmet etmek için bunu yaptıklarını söyleyip, "31 Mart yerel seçimleri, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sonra siyasi partilere ziyaret gerçekleştiriyoruz. Demokrasi yarışı sona ermiş durumda. Bundan sonraki süreçte kentimize, ülkemize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz düşüncesiyle partilerimize ziyaret gerçekleştiriyoruz. Geldiğimiz görevler, her şeyden önce halka hizmet etmek için olan görevler. İdeolojilerimizde belli farklılıklar olabilir fakat bizi ortak tutan değerlerimiz var. Her şeyden önce devletimiz var, milletimiz var, bayrağımız var. Bugün CHP yerelde iktidar, merkezde AK Parti iktidar. Yarın başka bir parti de yerelde ya da genelde iktidar olabilir. Önemli olan halkımızın bize vermiş görevi hakkıyla yerine getirebilmektir. Bunun için sizlerle daha fazla bir araya gelerek, sizin destekleriniz, katkılarınızla farkındalık yaratmalıyız. Demokrasiyi daha iyi hayata geçirerek, yerelde güçlenerek, yaşadığımız kente hizmet etmek istiyoruz" dedi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de "Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra parti, sonra ben diyerek çalışan bir parti. Tabii ki siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmezidir. Bizim için bayrağımız, ülkemiz çok kıymetli, İzmir çok kıymetli, CHP ve AK Parti ile birlikte çalışmaya hazırız" dedi. (Taylan YILDIRIM/DHA)


Retrobet
ETİKETLER : CHP Deniz Yücel MHP ziyaret
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber