RSS / XML
12-12-2019
Bizi Takip Edin!


Tüm Yerel Sen 6 Yaşında…

09-09-2019 16:54:11
A+ A-
te detaylar...İş

Ankara Satılık

Tüm Yerel Sen 6. Kuruluş yıldönümünde Atamızın huzuruna çıktı…

Vatan Emek Cumhuriyet şiarıyla kurulan Tüm Yerel Sen Sendikası 6.Yılında Atamızın huzuruna çıkarak Atatürk ilke ve inkılaplarının sonsuza dek sürdüreceği mesajını verdi.

Sabah saat 10.30 da Anıtkabirde toplanan Tüm Yerel Sen Sendikasının MYK üyeleri  şube  başkanları ve yöneticileri Anıtkabirdeki resmi törenlere katıldı. Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran ve Tüm Yerel Sen  heyeti  düzenlenen resmi tören ile Atamızın mozalesine çelenk koyup saygı duruşunda bulundu. Daha sonra ise Sendika Genel başkanı Dr. Hakan Kıran Misakı Milli kulesinde  Anıtkabir özel defterine sendikanın mesajını yazarak imza attı.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran Anıtkabir özel defterine şunları yazdı;

"Yaşadığımız coğrafyanın büyük devrimcisi Sevgili Atataürk ; Tüm Yerel Sen in 6. Kuruluş yıldönümü nedeni ile huzurunuzda olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu güzelim vatanımızın ve Cumhuriyetin faziletleri bizlere senin emanetindir.Tüm yerel sen olarak yapmış olduğunuz devrimleri ilelebet yaşatmayı sadakatim ile gelecek nesillere anlatmayı görev sayıyoruz.Yaşadığımız sıkıntılı şu günlerde sizi daha iyi anlıyoruz,ilke ve devrimlerinizden esinlenerek bilimin ışıgında ülkemizin birlik ve bütünlüğünü korumak yağmacı emperyalizme karşı direnme ve sınıf mücadelemiz tüm yerel sen var oldukça kesintisiz devam edecektir.Büyük komutan eşsiz devlet adamı Türkiye cumhuriyetini dünyada saygın devlet Türk vatandaşlarını ise en saygın ulus haline getirdiniz. Sizi her zamankinden daha çok özlüyor eksikliğinizi daha çok anlıyoruz sözümüz söz; Emanetlerinize her zamanki gibi gönülden sahip çıkarak size layık bir emek örgütü olmaya devam edeceğiz saygı ve özlemle

Dr. Hakan Kıran

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı

Anıtkabirdeki törenlere Konfederasyon Genel Başkanı Mehmet Balık, MYK üyeleri Mücahit Dede, Hasan Kütük, Doğan Altun, Eğitim İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım ve MYK üyeleri, Büro İş Genel Başkanı Alay Hamzacebi ve Myk üyeleri, Genel Sağlık İş Genel başkanı Zekiye Bacaksız ve Myk üyeleri ile Tüm Yerel Sen Myk Üyeleri Arap Mucur, Hürdoğan Aslan, Ahmet Yeşilağaç, Çetin Saygı, Yılmaz Bakır, MYK Denetleme kurulu Başkanı Mustafa Özkeskin , MYK Denetleme kurulu üyeleri Ergül Gülmez, Ahmet Kılınçoğlu, Geçen dönem Konfederasyon MYK üyesi Semra Pektopal ile 15 şube başkanı ile 30 il temsilcisi katıldı.


ETİKETLER : Tüm Yerel Sen Ankara
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber