RSS / XML
20-02-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

NE DENİR BUNLARA?..


2017-05-12 08:11:55
Prof.Dr.Esin Emin ÜSTÜN

İnsancıl duygulardan yoksun, ahlak nedir, vicdan nedir bilmeyen, beynini normal anatomik yerinde taşımayan, büyük yalan ve iftiralardan utanç duymayanlara ''Yaratık'' demek gerekir kısaca.


Tarihçi oldukları (?) ileri sürülerek uygun oldukları bir televizyon kanalına özellikle birileri tarafından çıkarılanların gazetedeki suratlarına baktığınızda; onları neye benzeteceğinizi şaşırıyorsunuz. İç dünyalarının kirliliği dış dünyalarına öylesine yansımış ki.


Son on beş yılda bu tip yaratıkların ortalığı boş bulmaları ve sayılarının da artması oldukça anlamlı. O büyük kurtarıcının değil eleştirilmesi, adının bile bunlar tarafından anılması ülkenin her yaştaki aydınlık insanlarında büyük nefret  ve kin yaratıyor.


Siz kim oluyorsunuz da, kendi çaresizliğiniz ve kininiz içinde O'na dil uzatmaya, eleştirmeye kalkıyorsunuz? O'nun, sizin gibiler tarafından anılmasını ''Yüce Tanrı'' kabul etmez. Cezalandırır, bilesiniz.


Böyle yaratıklara yazıklar olsun dan başka denir? Siz yatıp kalkıp kendi kirli geçmişinizden nasıl kurtulacağınızla uğraşın. Şimdiye kadar yalan-dolanla sürdürdüğünüz yaşamınızı temizlemeye değil sizin, gelecek kuşaklarınızın bile gücü yetmez.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber