Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, il yönetim kurulu ve eşi Duygu Aslanoğlu ile birlikte,  merkez üssü Kahramanmaraş olan büyük depremlerde can ve mal kaybı yaşayan Adana ve Osmaniye’ye dayanışma ziyaretleri gerçekleştiriyor.

CHP İzmir İl yönetim kurulu iki gün sürecek olan dayanışma ziyaretlerine Adana ile başladı. İlk olarak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Aslanoğlu ve yönetim kurulu, ardından Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanlığında il başkanı Mehmet Çelebi ve yönetimi ile bir araya geldi.

İZMİR HALKI ADINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNDUK

İl başkanı Şenol Aslanoğlu, Adana temaslarına ilişkin yaptığı değerlendirmede “İl yönetim kurulu olarak Adana ve Osmaniye’ye dayanışma ziyaretleri düzenliyoruz. İlk olarak Adana büyükşehir belediye başkanımız Zeydan Karalar’a İzmir halkı adına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisi de gösterdiğimiz dayanışma ve İzmir halkının desteği için teşekkürlerini sundu. Adana hem kendi yaralarını sarmaya çalışırken bir yandan da depremden daha çok etkilenen illerin yardımına koşuyor. Belediye başkanımız Zeydan Karalar bu anlamada örnek bir çalışma yürütüyor. Burada, CHP Adana il başkanlığımızı da ziyaret ederek il başkanımız Mehmet Çelebi’den yaptıkları çalışmalar ve bizim yapabileceklerimiz hakkında bilgi aldık. Adana ile ihtiyaç duymaları halinde dayanışacak ve Adana halkının yanında olacağız” dedi.