Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Örgütünde mahalle delege seçimleri heyecanı yaşanmaya devam ediyor. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’ da delege seçimlerinin yapıldığı ve kendi mahallesi olan Balçova Onur mahallesinde sandık başına giderek, eşi Duygu Aslanoğlu, abisi Birol Aslanoğlu ve babası Adil Ergün Aslanoğlu ile birlikte oyunu kullandı.

İlçe Kongreleri Delege Seçimi ve İlçe ve İl Kongreleri Seçimleri Takvimi açıklandığında birlik, uzlaşı ve ortak liste mesajları veren Aslanoğlu’nun kendi mahallesinde de uzlaşıyla yapılan ortak liste çıkarıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan Şenol Aslanoğlu, şunları kaydetti;

DEMOKRASİNİN VE BİRLİĞİMİZİN YANSIMASIDIR

Delege seçimlerimiz tüm ilçelerimizde sorunsuz ve uzlaşı içinde geçiyor. Partimizi güçlendirecek, birliğimizi arttıracak bir seçim takvimi yaşıyoruz. Biz de bugün ailecek, kendi mahallemiz olan Onur mahallesinde partililik görevimizi yerine getirmek için sandık başına geldik. Burada partililerimiz uzlaşı içinde, kucaklayıcı ve örnek olacak ortak bir liste çıkarttılar. Tüm örgütümüz zaten büyük ailemiz. Hem Onur mahallesinde hem de diğer tüm mahallelerimiz de yapılan seçimler, parti içi demokrasimizin ve birliğimizin yansıması. Sandık başına gelen, partisine ve demokrasiye sahip çıkan tüm CHP üyelerine canıgönülden teşekkür ediyorum.image_6483441 (1)