31 Mart Yerel Seçimlerine doğru giderken seçim çalışmaları da hızlandı. Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, Yelki, Yalı seçim ofislerinden sonra Atatürk Mahallesinde üçüncü seçim ofisini açtı. Yüzlerce vatandaşın katıldığı açılışta, gençlik kolları Günay Başkanı meşalelerle karşıladı.

CHP lideri Özel'in sandığından CHP adayı çıktı CHP lideri Özel'in sandığından CHP adayı çıktı

19 yıl önce gelip CHP Güzelbahçe İlçe Başkanlığına üye olarak Cumhuriyet Halk Partili olduğunu söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, “ Atatürk mahallesi bugün beni bağrına bastı. Bugün buradan söz veriyorum, Belediye başkanı olduğum süre boyunca ben de Atatürk Mahallesini bağrıma basacağım. Bu çarşıyı kuran bugünlere getiren İsmail Hakkı beye Allahtan rahmet diliyorum. Bu mahallede emeği geçen, yaşayanlara uzun ömür, hayatını kaybetmiş vatandaşlarımıza de Allahtan rahmet diliyorum. Atatürk mahallesinde emeği olan katkı koyan Özer Ertuğrul abime, Güzelbahçe’de Belediye Başkanlığı yapmış, Atatürk mahallesinde yaşayan eski Belediye Başkanımız Ertan Avkıran’a teşekkür ediyor, saygılar sevgiler sunuyorum ellerinden öpüyorum, partimize çok emekleri oldu” diye konuştu.

‘Mustafa İnce ömür boyu yol arkadaşımdır’

Benim için duygusal konuşmalardan bir olduğunu söyleyen Başkan Adayı Günay, “Bu kısım benim için çok duygusal bir an. Üç dönem yol arkadaşım, birlikte çalışmaktan çok mutlu olduğum, gün geldi benim için herkesi karşısına aldı, gün geldi sert tartışmalar yaşadığım ama benim 15 yıllık yol arkadaşım, üç dönem belediye başkanlığı yapan Mustafa İnce başkanıma da saygılarımı sevgilerimi gönderiyorum. Ölene kadar da benim yol arkadaşım olacaktır. Birlikte birçok projeye imza attık. Atatürk mahallesinin çehresini değiştirdik. Güzel işlere imza attık. Başkanım Mustafa İnce iyi ki var, kendisine teşekkür ediyorum. Artık durma zamanı değil arkadaşlar seçim ofislerimizin açılışlarını tamamladık. Kapı kapı, sokak sokak gezeceğiz ve herkesten oy isteyeceğiz. Güzelbahçe’de 15-0 yapmaya hazır mısınız? Güzelbahçe’yi İzmir’in, Türkiye’nin birincisi yapmaya hazır mısınız?” diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçim ofisinin kurdelesi kesildi. Ardından Mustafa Günay Atatürk Mahallesi esnafını dolaşarak hayırlı işler diledi.