İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları seçim sürecinde yapılacaklar hakkında fikir alış verişinde bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu başkanlığında toplanan il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları 14 Mayıs seçimleriyle ilgili yol haritasını belirlemek üzere bir araya geldi. Özellikle sandık güvenliği konusunun masaya yatırıldığı toplantıda propaganda süreciyle ilgili olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu 3-6 Mart sürecinde yaşananların seçmene çok iyi anlatılması gerektiğine vurgu yaparak burada ilçe başkanlarına ve teşkilatlara büyük görevlerin düştüğünü söyledi. Bezircilioğlu “ İYİ Parti olarak hedefimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en fazla milletvekiline sahip parti olmaktır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Cuma günü milletvekili adaylığı için başvuru süremiz sona eriyor. Partimize büyük bir ilgi var. Bu ilgi ve teveccühe layık olmak için bizlerde görevlerimizi yerine getirmeliyiz. Seçmenlerle bir arada olmalı ve projelerimizi anlatmalıyız. Seçim sürecinde bütün yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bezircilioğlu’nun konuşmasının ardından yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları seçim süreciyle ilgili olarak fikirlerini dile getirdiler ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.