Cumhuriyet Halk Partisi Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Münir Sirhan Özen, aday adaylığını açıkladıktan sonra başladığı ziyaret maratonuna devam ediyor. Balçovalılarla buluşarak hem kendi projelerini anlatan Özen, hem de hemşehrilerinin beklenti, öneri ve isteklerini alıyor.

“2 yıldır hazırlık yapıyoruz”

Aday adaylığı açıklamasının ardından Balçova esnafı, muhtarları,  STK’ temsilcileri ile ilçenin önde gelen kişi ve kurumları ile buluşmalara başladığını söyleyen Münir Sirhan Özen, “Balçova Özen istiyor. Kaynakları doğru yönetmeyi bilen bir belediye olması lazım. Biz 2 yıldır hazırlık yapıyoruz. Sahada ekiplerimiz var. Vatandaşlarımızı dinliyor, anketler yapıyoruz. Gerçek sorunlara, gerçekçi çözümler üretebilecek bir kapasitemiz var. Bunu daha önce kanıtladık. Şimdi bu kapasitemizi Balçova için sonuna kadar sunmak için adayım” dedi.

“Balçova düşümüz ve tasarımımız var”

Balçova’nın yeni baştan tasarlanmaya, gerçek güzelliğine kavuşmaya, çalışmaya, üretmeye, güzelleşmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Özen, “Balçovalı sağlıklı ve mutlu olmak istiyor. Balçova tüm bunları yapacak çalışkan bir başkana ihtiyacı var” dedi. Balçova için uzun süredir kafa yorduklarını ifade eden Özen, “Bir ‘Balçova düşümüz, bir Balçova tasarımımız var. Balçova’nın düşlerini; özenle çalışarak, çok çalışarak, aklı, bilimi ve Mustafa Kemal Atatürk’ü rehber alarak gerçekleştirmek için adayım. Balçova’yı İzmir’in en değerli ilçesi yapacağımın sözünü veriyorum” diye konuştu.

Çalınmadık kapı bırakmadı

Akıllı Belediyecilik, Özenli Hizmet, Kaliteli Yaşam, Kalıcı Eser, Yetkin Belediye Yönetimi vaad eden Münir Sirhan Özen, aday adaylığını açıkladıktan sonra yaptığı ziyaretler ise şöyle:

Muhtarlıklar:

Eğitim Mahallesi Muhtarı Sami Koçyiğit, Korutürk Mahalle Muhtarı Birnur Özsucu, Bahçelerarası Mahallesi Muhtarı Erkan Mutlu, Onur Mahallesi Muhtarı Hamit İhsan Tanes, Teleferik Mahalle Muhtarı Necmi Geçim, Çetin Emeç Mahalle Muhtarı Recep Pervanlar, İnciraltı Muhtarlığı, Muhtarlarla Kahvaltı…

Dernek, Oda ve Kuruluşlar:

Atatürkçü Düşünce Derneği, Cem Evi, EğitDer, TEMAD, Balçova Tunceliler Derneği, Balçova Otobüs Minibüs ve Şoförler Esnaf Odası, Balçova Halk Dansları Topluluğu Derneği, Balçova Van Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Balçova Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Balçova Manisalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Balçova Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Tüm Emekliler Sendikası, Manisalı Dernekler Federasyonu, İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği, Şanlıurfalılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Kağızmanlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Oto Sanayi Ziyareti, Öğretmenler ve Orhan Nalbantoğlu ziyareti, Ata Caddesi Esnaf Ziyareti..9-15-26-2