TÜGİAD Ege Şubesi’nin çalışmaları hakkında İzmir Valisi Köşger’e bilgi veren TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Engin Korkmaz, deprem bölgesi için İzmir Valiliği’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında da bilgi alarak TÜGİAD Ege Şubesi olarak İzmir Valiliği’nin yürüteceği her projenin bir parçası olmaya hazır olduklarını söyledi. 

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Engin Korkmaz, deprem felaketinde yürütülecek her çalışmaya İzmir’in bir STK’sı olarak katkı koyduklarını, bundan sonra da desteğe hazır olduklarını ifade etti. İş dünyası olarak İzmir ve bölge için çalıştıklarını ifade eden Korkmaz, “Sayın Valimize ziyarette bulunarak derneğimizi ve yeni yönetimimizi tanıttık. Hem deprem bölgesine yönelik yaptığımız çalışmaları anlattık hem de TÜGİAD Ege Şubesinin Kentsel Dönüşüm Komisyonu tarafından hazırlanan “İzmir’in Dönüşümü Raporu” hakkında bilgi verdik. Sayın Valimiz Köşger’in gösterdiği sıcak yaklaşımdan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

TÜGİAD Ege Şubesi yönetiminin hazır bulunduğu ziyarette Vali Köşger de deprem bölgesinde yapılan çalışmalar ile İzmir Valiliği bünyesinde yürütülen yardım organizasyonları hakkında bilgiler paylaştı. Ziyaretten dolayı TÜGİAD Ege Şubesi’ne teşekkür eden İzmir Valisi Köşger, “TÜGİAD Ege Şubesi’ne çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.