İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Dr. Buğra Gökce, CHP İl Başkanlığı’na başvurusunu teslim ettikten sonra ziyaret maratonuna hızlı başladı. CHP ilçe başkanlıklarına giderek parti örgütüyle kucaklaşan Gökce, sevgi gösterileriyle karşılandı.

Yaklaşık 10 yıl boyunca İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde üst düzey görevlerde bulunan ve bu süreçte kentin her yanına temas eden çalışmalarıyla İzmirlilerin takdirini ve sevgisini kazanan Dr. Buğra Gökce, aday adaylığını ilan ettikten sonra CHP Konak ve Buca ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Çok sayıda partili ve vatandaş tarafından destek sloganlarıyla karşılanan Gökce, yaptığı konuşmada “İstanbul’da görev yaptığım 18 aylık sürede, vatani görevimi yaptım, döndüm. Bundan sonra tün enerjimi İzmir için tüketeceğim.” ifadelerini kullandı.

‘Gençlerle yöneteceğiz’

İlçe başkanlarıyla sohbet ederek İzmir’e ilişkin görüş alışverişinde bulunan Buğra Gökce, kendisine destek için gelen bir genç ile özel olarak ilgilendi. CHP’li gencin fikirlerini dinleyen ve not aldıran Gökce, “Gençlerin fikirlerini hayata geçirmek için çalışacağım. Bu kenti onlarla yöneteceğiz.” dedi.

CHP’li Buğra Gökce, İzmirliler ile hasret gidermeye ve yol yürümeye devam edecek.