Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Gazeteci Jale Gönüslü Karasu’ya esnaf ziyaretinde tam destek geldi. Sevgi Yolu’nda vatandaşlarla bir araya gelen, esnafı ziyaret eden Karasu, samimi aile ortamında geçen ziyaretlerinde talep ve önerileri dinledi, Bayraklı’nın sorunlarını el birliğiyle çözmeye talip olduklarını ifade etti. Yol, kaldırım, altyapı ve kentsel dönüşümün Bayraklı’da öncelik olduğunu belirten Karasu, ülkenin temel sorunlarının başında gelen geçim sıkıntısı ve işsizlikle ilgili de birlikte mücadele edeceklerini vurguladı.  

Helil Kınay: Sokakta olan bir Belediye Başkanı olacağım Helil Kınay: Sokakta olan bir Belediye Başkanı olacağım

CHP Bayraklı Belediye Başkanı Aday Adayı Gazeteci Jale Gönüllü Karasu, Bayraklı’yı karış karış gezmeye devam ediyor. 13 yıl Bayraklı Belediyesinde Basın Müdürlüğü yaptıktan sonra Menderes Belediyesi Başkan Yardımcılığı ve Basın Müdürlüğü görevini yürütürken istifa ederek Bayraklı’nın ilk kadın başkanı olmak için kolları sıvayan Karasu’ya esnaf ve vatandaşlardan da büyük destek geldi. ‘Bambaşka bir Bayraklı’ sloganıyla saha çalışmalarını uzun süredir aralıksız sürdüren Karasu, son olarak Sevgi Yolu’nda esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi.  

İlçe sakinlerinin yoğun sevgisiyle karşılaşan Karasu’ya Bayraklılı esnaf, “Senin yanıdayız. Senin seçilmeni istiyoruz. İnşallah kazanacaksınız” diyerek destek verdi. Karasu ise teveccühleri için vatandaşlara teşekkür etti. Bayraklı’yı birlikte yönetmek istediklerini ifade etti. 

SORUNLAR ÇÖZÜLÜR, YETER Kİ ÇÖZÜLMEK İSTENSİN! 

İlçe sakinlerinin ekonomik sıkıntılar, işsizlik, yol, kaldırım, kentsel dönüşüm, altyapı, sosyal alanlar gibi talep ve önerilerini dinleyen Karasu, “Bayraklı’da çözülmeyecek hiçbir sorun yok! Yeter ki çözülmek istensin. Göreve gelirsek, bunu el birliğiyle nasıl yaptığımızı göstermek istiyoruz. Bu toprakların ekmeğini yemiş, bunca yıl burada hem emek vermiş hem de bu toprakların yetiştirdiği bir birey olarak vefa borcumu hizmet ederek ödemek istiyorum” dedi.