CHP İzmir'de aday adayları netleşti. 30 ilçe içinde en fazla başvuruyu Urla aldı. Urla'da 45 kişi belediye başkan adayı olabilmek için yarışa girdi.

İŞTE  CHP İZMİR'İN ADAY ADAYLARI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYLARI: Tunç Soyer, Atila Sertel, Tacettin Bayır, Buğra Gökce, Abdül Batur, Cemil Tugay, Olgun Atila, Musa Çam, Ayhan Baltacı

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI:Burak Uçar, Barış Eroğlu, Çağatay Güç, Erol Güngör, İbrahim Doğangül, İlker Özer, Ümit Devran, Sabaş Dağdeviren, Osman Murat

BALÇOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Fatma Çalkaya, Ahmet Heptercan, Aygül Eryılmaz, Banu Gençkan, Ebru Şimdi, Ergin Akman, Engin Sönmez, Erden Üçüncüoğlu, Gülten Bilgi, Hüseyin Naz, Hüseyin Çorlu, Turabi Çelebi,  Mehmet Akman, Muharrem Dayanc,  Münir Sirhan Özen, Onur Yiğit, Rojda Emre, Semra Aksakal Kayacan, Yigit İstanbul, Zülküf Mermut

BAYINDIR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Bekir Gündoğdu, Davut Sakarsu, Hamit Kırkıcı, Şükrü Süreroğlu

BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Serdar Sandal, Barış Erel, Cindi Canpolat, Emir Cömert, Erdal Aksünger, İrfan Önal, İsmail Sarı, Jale Karasu, Hüseyin Kırmızı, Kerim Özer, Murat Haluk Öncel, Songül Gök,  Sadrettin Arda, Münir Demir, Samed Tekin, Ulaş Aydın, Yeşim Tekoğlu, Zehra Ongun, Güven İlhan

BERGAMA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ali Bor, Mustafa Özuslu, Osman Selim Tok, Selma Cilban, Tanju Çelik

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Feridun Yılmazlar, Süleyman Vasfi Şentürk

BORNOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Mustafa İduğ, Bülent Çetinkaya, Ender Kırmızı, Ercan Kahya, Ethem İnal, Ferdan Çiftçi, Güney Temiz, Helil İnay Kınay, Mestan Uğur Bağışlar, Nüsret Doğan Albayrak, Onur Koçanalı, Ömer Eşki, Hüseyin Ünal,Serhat Sökmen

BUCA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Erhan Kılıç, Ali Hıdır Uludağ, Ayten Karadağ,  Barış Özreçber,  Serkan Kalmaz, Mehmet Zeki Karaoğlu, Mürüvet Suatoğlu Balcılar, Ercan Tatı, Erdal Şahin, Fecri Fikret Çelik, Görkem Duman, Hacer Taş Gültepe, İlhan Dal, Mustafa Oktay Korkmaz, Mehmet Refa Demir, Mehmet Süne, Umut Orkun Uğraş, Merve Doğan Gürsel, Suat Nezir, Şehri Tuğcular, Taner Şanlı, Zekiye Seda Sönmez

ÇEŞME BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ekrem Oran, Dolunay Onur, Hakan Kerman, Muhittin Dalgıç, Onur Saatli

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Selim Utku Gümrükçü, Onur Emrah Yıldız, Güven Dursun, Hasan Arslan, Özgür Erdoğan, Mert Özcan, Erdal Mansuroğlulları, Uygar Yıldırım, Gürbüz Bal, Cemal Doğan, Özgür Erdoğan, Tolga Çobanoğlu, Alihan Yıldız, Yaşar Sert, Tevfik Osman Alyanak, Nesrin Erdoğan, Derya Özmen, Süleyman Karadağ, Ayhan Güneş, Orhan Akıncı, Niyazi Arslan, Hüseyin Gündüz, Halis Özcan, Ester Bulut

DİKİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Adil Kırgöz, Aydan Parlaklar, Gazi Akıncı, Gökmen Ulu, Kıdem Tatik, Kemal Doyuran, Levent Bozkurt, Mesut Özmenay, Mustafa Tosun, Saygın İkiz, Yener Akpınar

GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Mustafa İnce, Altan İnanç, Ferda Demirbaş, Nilay Kökkılınç, Onur Erinç, Özan Parlar, Uğur Yelekli, Yaşar Türemiş

FOÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Fatih Gürbüz, Ayşe Yurdagül, Baran Gezmiş Yıldırım, Bahadır Koçak, Filiz Taçbaş, Kerem Ziya Yangöz, Saniye Fıçı, Gökhan Demirağ,  Hasan Bahtiyar Akpınar, Gökalp Müstecaplıoğlu, Günal Biçer,  Gürol Türkmen, Hakan Barçın, Muzaffer Karayılanoğlu, Ömer Faruk Tunca, Tülin Koç,  Yasemin Çiçek, Ömer Babadağ,  Yavuz Efe

KARABAĞLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Muhittin Selvitopu, Bedri Serter, Can Ersoy, Ceyhan Kayhan, Heval Savaş Kaya, İnan Demirkıran, Kadir Sinan, Şakir Başak

KONAK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ali Yılmaz, Alaattin Kurt, Derya Tüzen, Hacer Foggo, Mustafa Düzyol, Muhsin Kurt, Nilay Kökkılınç, Nilüfer Çınarlı, Özgür Kaplan, Özgür Kurt, Turgay Bozoğlu

Buca'da miting gibi çifte açılış Buca'da miting gibi çifte açılış

KARABURUN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: İlkay Girgin Erdoğan, Bülent Çumçum, Kazım Yerinli, Serdar Hamza Yasa

KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Atilla Baysak, Ali Yaramışlı, Anıl Feroğlu, Ahmet Diker, Ali Genç, Birgül Sural Üner, Buket Mertoğlu Gürpınar, Deniz Aydoğan, Emine Çağatay, Hamdullah Akgül, Hasan İkat, İsfihan Naki, Kemal Mustafa Bilen, Murat Aydın, Şener Akdemir, Murat Akdeniz, Nurgül Uçar Aktuğ,  Nurşen Balcı, Saadet Çağlın, Serdar Yavaşoğlu, Semra Aksu, Serdar Aktop, Serpil Eslek, Seyit Ahmet Akyüz, Tamer Kamber, Tolga Çilingir, Uğur Yıldırım, Ülkümen Rodoplu,

KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Rıdvan Karakayalı, Ahmet Cemil Balyeli, Ahmet Özken, Arzu Külahcıoğlu, Erol Pektaş, Mehmet Türkmen, Metin Araş, Talat Özışık

KİRAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Nasuh Coşkun, Musa Yigen

KINIK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ahmet İnanlı, Ebru Okay, Sema Bodur

MENEMEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Adil Acar, Arif Karagöz, Ali Kemal Elitaş, Deniz Karakurt, Dilek Aksoy, Erdoğan Çınar, Halil Karaman, Şenol Öğütlü, Tahir Şahin, Ömer Güney

MENDERES BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Erkan Özkan, Adnan Kavur, Ahmet Pala, Aşkın Güner, Ayşegül Demir, Bahadır Alpaz, Çağrı Çiftçi, Erdoğan Yalçın, Fatma Ekicioğlu, Güler Mutlu Yılmaz, Hasan Yücel Kara, Haydar Topaç, İlkay Çiçek, İlker Alkız, İsmail Karabel, Mustafa Kayalar, Mustafa Akın, Şenol Çöker, Turgut Gümüşoğlu, Sezen Şen, Mesut Taşdemir, Özkan Yıldız

NARLIDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ali Engin, Celal Yıldız, Erman Uzun, Ergin Demir, Erkan Karasu, Esengül Kaleli, Serdar Kolay, Gökhan Bal, Dolunay Bayer, Fulya Alçay, İnanç Nurlu, Gürsel Özgür, Hakan Kılıç, Hayrettin Çiftçi, Mutlu Kenanoğlu,

TİRE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Ali Doğu, Necat Bozkurt, Ayten Gülsever, Şenol Sardoğan, Hayati Okuroğlu, Ahmet Küçükler, Murat Özhan
 
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI:
Mehmet Eriş, Erdem Boyacı, Bekir Keskin, Sema Bilgi, Özay Kaptan, Mustafa Turan, Seçkin Dabak, Engin Öztürk 

GAZİEMİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Halil Arda, Hakan Süvari, Nevin Mutlu, Meliha Yaman Yurdugül, Yüksel Demirsoy, Deniz Danışman, Oktay Bilgin, İlhan Özköse, Ali İhsan Erdenilgen, İsmail Hakkı Özçelik, Çağrı Şırdancı, Ünal Işık, Yasin Ergül, Önder Keskin, Sadık Dinler, Umut Tekin 

SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Filiz Sengel Ceritoğlu, Şerafettin Budak, Hasan Uysal

SEFERİHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: İsmail Yetişkin, Mehmet Sami Tuğral, Aydın Güney, Berkhan Parlak, Deniz Karabacak, Hayri Sarıtepe, Köksal Yıldırım, Mehmet Gürhan Özata, Mustafa Levent Aşçıoğlu, Sefer Topçu, Senem Gürer Solak, Tuğba Kılıçkaya, İsmail Türker Çınar 

TORBALI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Mithat Tekin, Övünç Demir, Efe Yakkan, Mahmut Yıldız, Sıla İlgi Akkaş, Yıldırım Baytekin, Yıldız Sivrikaya 

URLA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: Sibel Uyar, Ahmet Bahri Yalaz, Zeynep Altıok, Hakan Alabalık, Hakan Özbadur, Cem Fadıl Bozkurt, Şehrazat Mercan, Cem Tağluk, Ekrem Tok, Emek Atlas, Seyfettin Şen, Sergenç İneler, Mustafa Karasakal, Şafak Sol, Meltem Mete Hasanefendi, Bülent Onat, Ertan Certel, Açelya Öralay Aytül Tokgözlü, Kemal Ay, Caner İnel, Bener Karagedikli, Bektaş Köse, Salih Demiryürek, Bayram Anu, Burak Ulamışlı, Hakan Yiğit, Şeniz Vural, Ferda Sarıyer, Selçuk Balkan, Mert Kaya, Naim Balcı, Emre Kaya, Erdoğan Uyan, Hakan Gündüz, Mehmet Ali Fırat, Serdar Gündoğan, Bülent Köklü, Sadiye Çelik Karamelek, Şebnem İştar Özdemir, Mustafa Günay, Mehmet Faruk Altınkılıç, Lal Denizli, Oya Aypak Dişbudak, Bülent İlhan, Umut Ergül