21 Nisan 2024 Pazar günü düzenlenen İyilik Peşinde Koş Maraton İzmir koşusunda, "Bir Işık da Siz Yakın!" burs kampanyası ile ön plana çıkan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği(ÇYDD) İzmir Şubesi, şehrin dayanışma ruhunu pekiştirdi. 65 koşu takımı arasında en çok koşucuya sahip olan ÇYDD İzmir, 200'ü aşan gönüllü koşucuyla zirveye yerleşti.

06 Mayıs'a kadar sürecek olan kampanya, şu ana kadar toplanan 1.339.937 TL ile 297 öğrencinin eğitimine devam etmesine olanak sağladı. 1943 bağışçının kıymetli katkılarıyla elde edilen bu büyük başarı, İzmir'in eğitime ve aydınlık yarınlara olan bağlılığını gözler önüne serdi.

ÇYDD İzmir Şubesi, İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cengiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak ve diğer dernek üyeleri, Bahçeşehir Okulları 50. Yıl Kampüsü'nün öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte toplumun farklı kesimlerinden gelen destekle, eğitimde çağdaşlaşmaya ve fırsat eşitliğine doğru büyük bir adım attı.

Norm Holding, Schneider Electric, Üniteks, YCS Redüktör, Ramada Hotel & Suites Kemalpaşa ve DoubleTree by Hilton Manisa gibi kurumsal firmalar da dahil olmak üzere, birçok firma ve eğitim kurumu kampanyamıza katkıda bulunarak bu başarıya ortak oldu.TopluFoto

İzmir'de toz taşınımlı hava etkili oldu, araçlara çamur yağdı İzmir'de toz taşınımlı hava etkili oldu, araçlara çamur yağdı

Bu dayanışma, eğitimdeki fırsat eşitsizlikleri nedeniyle destek ihtiyacı olan öğrencilere yönelik burs desteği sağlamaya devam edecektir. Bağış kampanyamız 06 Mayıs tarihine kadar devam edecek olup, daha fazla öğrencinin hayatına dokunabilmek için herkesi destek olmaya çağırıyoruz.