Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulu haftalık olağan kurul toplantısını, il başkanı Şenol Aslanoğlu başkanlığında yaptı. Yönetim kurulunun gündeminde ilçelerden sorumlu il yöneticilerinin belirlenmesi, sandık ve sandık örgütlenmesi sunumu ve öbek eğitimleri değerlendirme raporu vardı.

CHP İzmir’de geçen hafta yapılan kurul toplantısında görevlendirmeler tamamlanmış ve il yönetim kurulu üyelerinin yeni görevleri kamuoyu ile paylaşılmıştı. Yapılan son kurul toplantısıyla da yöneticilerin sorumlu oldukları ilçeler belirlendi.

Toplantıda, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tevfik Türk, il yönetimine üye sayıları, sandık atamaları ve avukat örgütlenmesi başlıkları altında bir sunum gerçekleştirdi. Yönetimde İl Eğitim Sekreteri Ahmet İlhan Akaltun tarafında da öbek çalışmaları koordinasyon değerlendirme raporu sunumu gerçekleştirildi.

YILDIZ: HEM SAHAYI HEM DE ÖRGÜTLENMEYİ GÖRÜŞTÜK

Yönetim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, göreve gelir gelmez çalışmaya koyulduklarını belirterek, zamanla yarıştıklarını ve il yönetim kurulunda alınan her kararın, planlanan her çalışmanın bu yarışta tüm örgüte avantaj sağlaması için çaba sarf ettiklerini ifade ederek, şunları söyledi;

Yönetim kurulu toplantımızda hem sahaya hem de kendi örgütlenmemize ilişkin konuları görüştük. Bugün ilçelerden sorumlu il yönetim kurulu üyelerimizi belirledik. Ayrıca bilişimden sorumlu başkan yardımcımız ve il eğitim sekreterimiz, yönetim kurulumuza yapılan çalışmalarla ilgili sunumlar gerçekleştirdi. İl başkan yardımcılarımız, toplamda 1294 mahalle ve 1701 sandık da sandık ve sandık güvenliği ile ilgili örgütlenmelerin tamamlandığını ve bu konu ile ilgili eğitimlerin devam ettiği bilgilerini paylaştı. Ayrıca bugün alınan kararla il başkanlığımız bünyesinde hemşehri iletişim masası kurulması kararlaştırıldı. Böylece sadece vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini dinleyerek, ilgili birimlere yönlendirilmesini sağlayacak bir masa ve telefon hattı oluşturulacak.

ALTILI MASA İZMİR ZİYARETİ İÇİN KOMİSYON KURULACAK

Yıldız, yönetim kurulu toplantısının bir diğer gündeminin de, Altılı Masayı oluşturan partilerin liderlerini İzmir’de buluşturacak olan program olduğunu dile getirerek “Millet iktidarı için son derece önemli bir buluşma Şubat ayı içinde İzmir’e gerçekleştirilecek. Altılı Masa’nın liderleri İzmir’de bir araya gelecekler ve ortak bir program dahilin de İzmirlilerle buluşacaklar. Yönetim kurulumuzda programın oluşturulması ve gerekli çalışma ve görüşmelerin yürütülmesi için bir komisyon kurmaya karar verdik. Hem bizler hem de İzmir için son derece önemli bu buluşmaya eksiksiz hazırlanmak için titiz bir çalışma yürüteceğiz. Bu konuda da ilerleyen günlerde kamuoyu ile gelişmeleri paylaşacağız” dedi.

HANGİ YÖNETİCİ HANGİ İLÇEDEN SORUMLU OLDU?

İzmir’de 486 milletvekili aday adayından 114’ü kadın İzmir’de 486 milletvekili aday adayından 114’ü kadın

2. BÖLGE İLÇELERİ

İSİM/SOYİSİM

ALİAĞA

EROL MUTLU

BAYRAKLI

LEMAN TUNUS

FOÇA

LEMAN TUNUS

BAYINDIR

HAFİZE ÖZKIR

BEYDAĞ

HAFİZE ÖZKIR

KİRAZ

HAFİZE ÖZKIR

BERGAMA

TEVFİK TÜRK

KINIK

TEVFİK TÜRK

DİKİLİ

GONCA ALTINSOY

KARŞIYAKA

AHMET DOĞUKAN GÜL

KEMALPAŞA

EMİNE IŞIK DOĞUSOY

MENEMEN

HARUN ATALAYMAN

ÖDEMİŞ

İNANÇ NURLU

TİRE

İNANÇ NURLU

BORNOVA

POLAT MANDUZ

ÇİĞLİ

MÜNİR SİRHAN ÖZEN

1. BÖLGE İLÇELERİ

İSİM/SOYİSİM

URLA

CELAL YILDIZ

KARABURUN

AHMET YILDIZ

BUCA

AHMET YILDIZ

GAZİEMİR

NURDAL KARAKARTAL

ÇEŞME

CEM ŞAHVERDİ

SEFERİHİSAR

CEM ŞAHVERDİ

BALÇOVA

ÖZGÜR ÇAĞLAR AKOVA

GÜZELBAHÇE

ŞULE KAVAK

KARABAĞLAR

ONUR TEMİZ

KONAK

MÜBERRA TAMAY HEPAĞIR

NARLIDERE

ARDA IŞIK

SELÇUK

MEHMET ŞAN

MENDERES

ALİ İHSAN YILDIZ

TORBALI

GÖRKEM DUMAN