İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetimi, aynı zamanda İZSİAD üyesi olan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircioğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Ziyarete İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel, İZSİAD Başkanvekili Mukaddes Çelik, İZSİAD Başkan Yardımcıları Ali Talak, Ali Kara ile Yönetim Kurulu Üyeleri Başak Çayır Canatan ve Gökçe Kesikçiler Buğday katıldı.

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircioğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nun İZSİAD üyesi olduğunu hatırlatan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “İl başkanlığı gibi ciddi bir makamda görev üstlenen iki arkadaşımızı kutlamak ve yeni görevlerinde başarı dilemek için kendilerine nezaket ziyaretinde bulunduk” dedi.

İki il başkanının da son derece başarılı birer iş insanı olduğunu hatırlatan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “İş yaşamlarında olduğu gibi parti il başkanlığı görevlerini de layıkıyla yerine getireceklerine inanıyorum. Seçim dönemine girdiğimiz bu süreçte üstlendikleri bu ciddi görevde kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İZSİAD’ın kendilerine verdiği desteğin çok değerli olduğunu söyledi. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da İZSİAD’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek gösterdikleri bu ince davranış nedeniyle tüm İZSİAD ailesine teşekkür ettiğini belirtti.iyipartichp