Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki üreticiler için 2 milyon TL'nin üzerinde bir maliyetle alınan 69 adet tarım aletini Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği törenle muhtarlara teslim etti. Muhtarlar hizmetlerden memnun oluklarını belirtirken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Başkan Ergün, tarıma ve üreticiye olan desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı üreticilerin en çok ihtiyaç duydukları makineleri bedelsiz bir şekilde teslim etmeye devam ediyor. Maliyeti 2 milyon TL olan 69 adet tarım aleti Şehzadeler ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle il genelindeki muhtarlara teslim edildi.

Yaklaşık 2 milyon TL'nin üzerinde bir bedelle 7 adet badem soyma makinesi, 7 adet Antep fıstığı soyma makinesi, 3 adet kestane ve kozalak soyma makinesi, 17 adet ceviz soyma makinesi, 5 adet zeytin eleme makinesi, 19 adet zeytin çizme ve kırma makinesi, 10 adet toprak silindiri ve 1 adet traktör arkası burgu ile birlikte toplam 69 adet tarım makinesi üreticilere verildi.

AW065986_08AW065986_10