Cumhur İttifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçedeki sağlık ocaklarını gezerek karanfil dağıttı. Sağlık çalışanları ve hastalarla sohbet eden Aslan, gönüller kazandı.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle tüm yurtta kutlamalar yapılırken, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretini sürdüren AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan ilçedeki sağlık ocaklarını gezerek doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı’nı kutladı. Sıcak bir şekilde karşılanan Aslan, samimi davranışlarıyla sağlık personellerinin ve vatandaşların gönlünü kazandı. Vatandaşlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Ali Aslan, sağlık çalışanlarıyla bol bol sohbet etti.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ…”

Tıp Bayramı olmasına rağmen sağlık çalışanlarının görev başında olduğunun altını çizen Aslan “Gecesini gündüzüne katarak halkın sağlığı için çalışan tüm sağlıkçılarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Bugün Tıp Bayramı ancak sağlık personelimiz hala görevlerinin başında.  Bizde bu özel günlerinde sağlık emekçilerimizin ve doktorlarımızın yanında olduğumuzu belirtmek istedik. Eğer vatandaşlarımız 31 Mart'ta kendilerine hizmet etme şansı verir işbaşına gelirsek, belediye olarak her türlü imkanları paylaşarak, konuşarak, destek olarak sağlık çalışanlarımızın yanında olacağız.” Diyerek sözlerini tamamladı.