Sanat güneşi Zeki Müren’in heykeli Kültürpark’ta Sanat güneşi Zeki Müren’in heykeli Kültürpark’ta

 Turgutlu AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenen “Bende anahtar vardı” oyununda sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Girişlerin “Bir oyuncak bir bilet” şeklinde olduğu oyunda kısa süre içerisinde çok sayıda oyuncak toplandı.
Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenen “Bende anahtar vardı” oyunu salonu dolduran izleyicilerden tam not aldı. Gönül Özkaradayı’nın yazıp yönettiği tek perdelik komedi türündeki, “Bende anahtar vardı” oyunu Turgutlu’da tiyatro izleyicisiyle buluştu. Atatürk Kültür Merkezi Yetişkin Tiyatro Ekibinin sahnelediği tiyatro oyunu, TUTSO Konferans Salonu’nu hıncahınç dolduran tiyatro severlerin beğenisini topladı. AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi, oyun sonunda ayakta alkışlandı.

Girişler “Bir oyuncak bir bilet” ile oldu
“Bende anahtar vardı” komedi oyununda aynı zamanda sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Girişlerin ‘Bir oyuncak bir bilet’ şeklinde olduğu oyunda kısa süre içerisinde çok sayıda oyuncak toplandı. Söz konusu bu oyuncaklar köy okullarına bağışlanacak.AW160835_01