Dünyanın önde gelen markalarının yer aldığı, sanayisi ile hızla büyüyen Manisa’da da üretim tesisi açan Bortar Group, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışını Manisa’ya da taşıdı.

Bortar manisa 1 (1)Her gün 100 bin kişilik yemek üretim kapasiteleri ile sektörlerinde öncü olduklarını belirten Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, hızla büyüyen Manisa’da da kendilerinden yemek talep eden firmalara daha yakın olmak için bu kentte de tesis kurduklarını söyledi.

Hasan Küçükkurt

“Manisa’nın potansiyelini biliyoruz”
Manisa’nın lojistik avantajları ve hızla büyüyen OSB’leri ile büyük bir potansiyele sahip bir kent olduğunu, bu nedenle yatırım kararı aldıklarını dile getiren Küçükkurt, “Manisa’daki firmalara hizmet kalitemizi artık daha kısa sürede sunacağız. Sağlık ve hijyen konusunda en üst standarda sahip olan tesisimizde güler yüzlü hizmetimize devam edeceğiz. Tarladan sofraya, güvenli, hijyenik, müşterinin damak tadına uygun, servis kalitesi yüksek yemek hizmeti firmamızın temel politikası.  Dünya markalarına hizmet vermek bizim için büyük bir onur. Önümüzdeki dönemde de bu kente yatırımlarımızı artırarak sürdürmek istiyoruz. 1993 yılında Yeşilova’da kurulan firmamız hızla büyüyerek bugünlere geldi. Bugün sektörüne öncülük ederek birçok yeniliği getiren bir kurum olduk. Bundan sonra da bu misyonla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Gıda, etkinlik ve İş güvenliği sektörlerinde
Bortar Group bünyesinde Bortar Toplu Yemek, Bortar Catering ve Organizasyon, Bortar Event Hall, Bortar Şahden Besi ve Süt Çiftliği, Bortar Zeytinyağı, Borsafe Kişisel Koruyucu Donanımlar ve İş Güvenliği Ekipmanları A.Ş. ve Mutfak 93 Restoran İşletmeleri yer almaktadır. Bortar Hazır Yemek ve Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ilk ve değişmez hedef kabul etmiştir. Hammaddeden son ürüne kadar iç ve dış tüm müşterilerine Türk mutfağı standartlarına uygun bir şekilde yemek hizmetlerinin bütün aşamalarında ilk defada, tam zamanında, hatasız hizmet vermeyi hedefliyor. Bunu sağlamak için sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunuyor.  

Bortar manisa 4