CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, seçim çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerde ziyaretlerde bulunan, pazaryerlerinde esnaflarla buluşan, oda ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerinde Ödemiş için görüş alışverişini sürdüren Turan, “Hep birlikte yöneteceğiz. Ödemişimizi ortak akılla yarınlara hazırlayacağız” dedi.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ile birlikte saha çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, “Bozdağlar’dan Aydın Dağları’na dek 99 mahallemizle geniş bir coğrafyadayız. Şehrimizin neresine gidersek gidelim hemşehrilerimizin yakın ilgisi ile kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Hemşehrilerimizin taleplerini, beklentilerini dinlerken bir yandan da hedeflerimizi paylaşıyoruz. Oda ziyaretlerimizde de şimdiden görüyoruz ki Ödemiş’te odalarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız ortak akılla atılacak her adım için tek yürek.

Sosyal belediyecilikte bayrağı daha ileriye taşımak üzere çıktığımız bu yolda elbette Ödemiş’i yarınlara hazırlayacak ortak aklın eseri projelerimizi de hemşehrilerimizle paylaşacağız. Bu yolda İzmir Büyükşehir Belediyemiz en büyük gücümüz olacaktır. Cemil Tugay Başkanımızla birlikte merkezde Ödemiş’e yeni bir sayfa açtıracak, kırsalda ise hemşehrilerimizi doğduğu yerde mutlu edecek kalkındıracak çalışmalar için şimdiden hazırız.

“GENÇLERLE BULUŞACAĞIZ”

Gittiğimiz her yerde özellikle gençlerin Ödemiş’e dair fikirleri, talepleri, aktardıkları beni ayrıca heyecanlandırıyor. Bu noktada önümüzdeki günlerde gençlik buluşması düzenleyip gençlerimizi dinleyeceğiz, yapabileceklerimizi anlatacağız. Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Cumhuriyetimizin kurucu ruhunu gençliğin enerjisi ve heyecanıyla harmanlayıp Ödemiş’i yarına hep beraber hazırlayacağız. Bu yolda en büyük gücümüz birlikteliğimiz olacak, birlikte başaracağız. Ödemişimizi ortak akılla yarınlara hazırlayacağız” dedi.