Ege Giyim Sanayiciler Derneği (EGSD) üyeleri geleneksel bahar buluşmasında bir araya geldi. Urla Sahne’de gerçekleştirilen etkinliğe EGSD üyeleri eşleri ve çocukları ile katılırken, üyeler etkinlik boyunca bol bol sohbet edip, özlem giderdiler.

Üyelerin ilgi gösterdiği etkinliğe Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Kızılgüneşler, Torbalı Karma ve Mobilya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Tahir Özdemir, Geçmiş dönem Başkanları ile EGSD üyeleri katıldı. Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği paydaşlığında gerçekleştirilen etkinliğe sponsor olan İZFAŞ, Patrons’ Club ve Örçel Kumaş’a da teşekkür plaketleri takdim edildi.

Güçbirliği ile İzmir’e hizmete devam

Etkinliğin açılışında üyelere seslenen EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Ertuğrul, etkinliğe katılan üyeler ile destek ve emek veren herkese teşekkür etti. Sektörel güç birliğine önem veren bir dernek olarak paydaşları ile bir araya gelerek projeler geliştirmeye özel önem verdiklerini belirten Ertuğrul, bundan sonra da İzmir’e kazandırdıkları projeleri büyüterek sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

Derneklerinin öncülüğünde İZFAŞ ile birlikte gerçekleştirdikleri en önemli faaliyetleri arasında yer alan sektörel fuarları daha da geliştirmek için çalışacaklarını ifade eden Ertuğrul, bunu da her zaman olduğu gibi tüm paydaşları ile beraber güçbirliği içinde yapacaklarını kaydetti.

Konuşmanın ardından destekçilere teşekkür plaketlerini EGSD Başkanı Hayati Ertuğrul takdim ederken, günün anısına EGSD Yönetim Kurulu da anı fotoğrafı çektirdi. Etkinlikte çocuklarda animasyon gösterileri yapılırken, üyeler hep birlikte keyifli ve güzel zaman geçirdiler.genel-1