CHP lideri Özel'in sandığından CHP adayı çıktı CHP lideri Özel'in sandığından CHP adayı çıktı

İYİ Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Gökhan Uzun, Seydişehirliler Derneği’ni ziyaret etti. Hemşehrileri tarafından sevgiyle karşılanan Uzun, Konyalılara ‘garanti oy’ gözüyle bakanların kaybedeceklerini dile getirdi.

İYİ Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Gökhan Uzun ve İlçe Teşkilatı, Seydişehirliler Derneği’ne ziyarette bulundu. Büyük bir coşkuyla karşılanan Uzun’a tam desteklerini sunan Konyalılar, Uzun’u belediye başkanı olarak göreceklerine inandıklarını ifade ettiler. Konyalıların körü körüne yönlendirilemeyeceğinde hemfikir olan Uzun ve Dernek yöneticileri, bu anlayışa sahip olanların seçimi kaybedeceklerine vurgu yaptı.

UZUN: SİZLERLE BİR ARAYA GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Hemşehrileri tarafından sevgiyle karşılanan İYİ Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Gökhan Uzun, “Siz değerli hemşehrilerimle bir araya geldiğim için çok mutluyum. Bir Konyalı hemşehrimle yan yana geldiğim zaman gerçekten çok sıcak ve samimi iletişim kuruyoruz. Siyaseten de ilk buraya, hemşehrilerimin yanına gelmek istiyordum. Bu yola beraber çıkalım istiyordum. Gerçekten de bunun gururunu taşıyorum. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yolda da inanıyorum ki biz gerçekten başaracağız! Diğer siyasi rakiplerimiz oy anlamında Konyalıları her zaman garantör olarak gördüler. ‘Konyalılar biz neredeysek oraya oy verirler’ diye düşündüler. Ben bu bakış açısının doğru olmadığının gururunu yaşıyorum. İnşallah hep birlikte bunu yaşayacağız. Hepinize teşekkürlerimi sunarım” dedi.