Batı Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) ile İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü için bir mesaj yayımladı. Emeğin en yüce değer olduğunu belirten dünyası temsilcileri, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

BASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Semiha Güneş: “Hep birlikte özgür ve medeni bir ülke için çalışmaya devam”

Ülkemizin kalkınması, milletimizin refahı için canla başla alın ve akıl teri döken tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum. Bugün özel bir gün alın terinin gerçek sahiplerinin günü. Üreten, hayat veren, alın teriyle ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan emekçiler ile birlikte bu ülkeyi geleceğe taşıyacağız. Çalışanların hak ettikleri ücretleri almaları, refah dolu bir ülkede hep birlikte huzurla yaşamamız için çok önemli. O nedenle ülkemizde tüm meslek gruplarının haklarının korunduğu, iş insanlarının daha rahat koşullarda üreterek ekonomiye katma değer kazandırdığı, çalışanların da emeğinin karşılığı aldığı özgür, medeni ve refah dolu bir ülke hedefi ile hep birlikte çalışmaya devam edelim. Tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü bir kez daha kutluyorum.

 Şarj aletinden çıkan yangın evi küle çevirdi  Şarj aletinden çıkan yangın evi küle çevirdi

İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cengiz: “Alınterinin olduğu yerde adil paylaşım olur”

Tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Emek en yüce değerdir. Üreten, hayat veren, alın teriyle ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan tüm emekçilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması ve geleceği için emeğini ortaya koyan, yüreğinde vatan sevgisi ile çalışıp, memleketimize değer katan herkes çok değerlidir. Ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşması için hep birlikte çalışacağız, üreteceğiz. Emeğin, alın terinin var olduğu yerde, paylaşma adil olur. Saygı ve sevgi olur. Bu duygularla bir kez daha tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.