İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği Cumhuriyet’in 100. yılında koşulacak Maratonİzmir bu pazar koşuluyor. “100 Yıllık Maratonu, Maraton İzmir'de kutluyoruz” mottosuyla 7 Mayıs’ta düzenlenecek koşu için özel tişört tasarlandı. Organizasyona 5 bin sporcunun katılması bekleniyor. 

İZSİAD YENİDEN İYİLİK PEŞİNDE KOŞACAK
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İZSİAD ailesi Maraton İzmir'e aktif olarak katılıyor. Geçen yıl, İZİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt EÇEV adına, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak'ın ÇYDD adına bağışçı olarak yarışmış ve Ali Talak rekor bağış toplayarak birinci olmuştu. Toplanan bağışlarla İzmir'de eğitim hayatını sürdüren öğrencilerin bilgisayar ihtiyaçları karşılanmıştı. 

ALİ TALAK ÇYDD ADINA YARIŞIYOR
7 Mayıs Pazar günü yapılacak Maratonİzmir'de İZSİAD Başkan Yardımıcısı Ali Talak tekrardan ÇYDD adına "iyilik peşinde koşacak". Ali Talak yaptığı açıklamada; "İyilik Peşinde Koş Platformu'nun düzenlediği Maratonİzmir 2023 Kampanyası'na İZSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak ÇYDD adına destek oluyorum ve iyilik peşinde koşuyorum. Çağdaş bir gelecek için sizleri de İyilik Peşinde Koşmaya davet ediyor, aynı zamanda katkılarınızı bekliyoruz" dedi. 

NASIL DESTEK OLACAKSINIZ?
ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği) adına bağışçı koşucu olarak Maratonİzmir'e katılacak olan Ali Talak'a sizler de kampanyasına destek verebilirsiniz. Kampanyaya destek olmak isteyenler şu bağış linkinden eğitime destek olabilirler. http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC100909
344933902_264005126282981_1584684727656423324_n