Seçim çalışmalarına Küçük Menderes havzasında son sürat devam eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Olgun Atila, bu kez Beydağ'da CHP ilçe örgütü ile bir araya geldi

Beydağ halkı tarafından balkonlarda ve sokaklarda sevgiyle karşılanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Olgun Atila, Beydağ’da esnaf turu yaptıktan sonra vatandaşların sorunlarını dinledi. Ardından CHP Beydağ İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Atila’yı CHP Beydağ ilçe Başkanı Özlem Kaynak, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ve önceki dönem Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk karşıladı.

Bu değişim hareketi, Türkiye siyasetini değiştirecek
İzmir’in ortak akıl ile yönetilmesi gerektiğine dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Olgun Atila, ‘’Genel başkanımızın başlattığı büyük bir değişim hareketi var. Bunun sadece Cumhuriyet Halk Partisi için değil, Türkiye siyasetinde büyük bir değişim olduğunu düşünüyorum. Genel başkanımız Meclis konuşmasında da Türkiye’deki değişimi özellikle gençler ve kadınlarla yapmak istediğini söyledi.  Hepimizin görevi Cumhuriyet Halk Partisi olarak Genel Başkan’ımıza bu konuda destek olmak. Bizim görevimiz Egeli bir genel başkana destek olmak.’’ İfadelerini kullandı.

Beydağ Nazilli’ye bağlanırsa İzmir’i ayağa kaldırırız
Beydağ halkının isyanı üzerine, gündemdeki Beydağ’ın Nazilli’ye bağlanması söylentisi hakkında yorum yapan Atila, ‘’Beydağ’ın İzmir olması bizim için çok güzel bir onur. Aydın ya da Nazilli’ye bağlanmasını öngörüyorlarsa biz ona İzmirliler ve Beydağlılar olarak mücadele edip direneceğiz. Böyle bir şey olursa bütün İzmir’i ayağa kaldırırız’’ dedi.

Önceki dönem Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk; Olgun Atila’ya başarılar dileyerek Beydağ gezisi sırasında onu yalnız bırakmadı. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ise; ‘’Bugün aramızda yabancı yok. Kendisi geçmiş dönemde belediye başkanımızdı. Bu dönem de inşallah Büyükşehir belediye başkanlığına aday adayı. Çıktığı yolda başarılar dileriz. Bizim için Olgun Başkan’ımızın en büyük farkı Beydağ’ı ve Beydağlıları tanıyor olması. Desteğimiz onunla.’’ sözleri ile Adaylık yolunda Olgun Atila’yı desteklediğini bir kez daha yeniledi.
Atila alkışlar ve sloganlar eşliğinde ilçeden ayrıldı.WhatsApp Görsel 2023-12-06 saat 15.00.07_6258dac8