CHP'de Meclis üyeleri aday listeleri belirlenmeye başlandı.
İşte belli olan ilçelerin listeleri:
ALİAĞA MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Kontenjan
Sedat Sarı, Orhan Ulaş Zade, Sami Toydemir.
**
BAYRAKLI MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Yeşim Tekoğlu (mevcut meclis üyesi), Gamze Gül Çamur (meclis üyesi), İrfan Önal, Cindi Can Polat (Belediye başkan aday adayı-mevcut meclis üyesi), Serap Keskin, İpek Kul, Nilgün Alpaslan, Osman Akseki, Zehra Öngün, Ali Uğurel (İYİ Parti), Gönül Güngör, Emel Hür, Ertuğrul Civelek, Hasan Karabağ (mevcut meclis üyesi), Alim Çankaya, Metin Uyma, Mukaddes Işın (İYİ Parti), Şentürk Apaydın, Kıyasettin Aydemir, Gökhan Kafalı, Binali Bingöl, Şeyhmus Buçakçı, Nejdet Işık.
Kontenjan:
İsmail Sarı, Mehmet Toptaş, İbrahim Balıkçı, Hulisi Başaran.
**
ÇEŞME MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Soner Varhan, Seyit Dolunay Onur, Hava Evci (İYİ Parti), Vehbi Özen, Özay Dinç Mehmet Aksu, Ali Can, Kazım Beyaz, Sabise Suna Tamer, Şeniz İridere, İsmail Durmuş (İYİ Parti), Simge Dura.
Kontenjan
Aybars Yıldırım, Kağan Kılıç.
GÜZELBAHÇE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Nilay Kökkılıç, Kazım Çam, Zeynep Ferda Demirbaş, Mehmet Eren, Gizem Albaş (İYİ Parti), İsmail Kandemir, Ender Özkılıç, Aras Kaynarca, Yaşar Üremiş, Osman Kaçmaz, Selma Özbaş, Menekşe Işın, Tuncay Özenç.
Kontenjan
Ozan Parlar, Ali Rıza Özkan
**
KARABAĞLAR MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Bülent Sözüpek, Tarkan Fikret Çalık (İYİ Parti), Ceyhan Kayhan, Mümtaz Rodos, Levent Yıldır, Baki Durmuş, Servinaz Ömür, Murat Baran Uygun, Ali Bartu, Okan Aras, Nurdan Şenkal Uçar, Ahmet Şafak , Sait Karaaslan , Turabi Bülent Emre, Yalçın Uzunyol, Selami İyier, Can Ersoy, İnan Karakoyun, Ahmet Davulcu
Kontenjan
Mustafa Şafak Baran, Nedim Topaloğlu, Dila Kayurga, Mehmet Aydoğan
***
KINIK MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Ahmet İnanlı, Mustafa Göl, Ramazan Yıldız, Ozan Pamukçu, Sadık Aras, Bayram Yılmaz, Çağatay Kılıç, Murat Büyükadam, İshak Tanberk (İYİ Parti), Nail Korkmaz, Gökçen Yazıcı, Sezgin Dülger, Nergis Özkan.
Kontenjan
Mehmet Çetinkaya, Hasan Kavak (İYİ Parti)
***
NARLIDERE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Dolunay Bayer, İbrahim Halil Kılıç, Memet Maltepe, Haydar Gültekin, Fikriye Arslan, Emek Atlas, Pelin Turhan, Erman Uzun, Serpil Akgün, Hakan Bulgun, Mustafa Oğlak, Bircan Gül, Nurhayat Kaya, Ender Beyazyıldırım, Esengül Kaleli, Fatih Kamil Erkoç, Mehmet Alpaslan, Serap Sefer, İbrahim Karabaş, Songül Çınar, Dilber Cansu Özdemir, Ahmet Murat Beydoğan...
Kontenjan
Onur Yiğit, Metin Şahin, Tuna Türksever.
***
ÖDEMİŞ MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
Özay Kaptan, Mustafa Gerçek, Nazan Dönmez, Hamdi Halis, Gökhan Kara, Metin Uçar, Tahir Balban, Semra Bilgi, Feridun Azaroğlu, Kenan Çayan, Mehmet Okumuş, Burhan Sedat Turman, Murat Ürün, Mustafa Turan, Sezer Türkmenoğlu, Ediz Demir, Mehmet Sovancı, Mualla Akgün, Selahattin Bağlı, Aydın Ergin, Didem Zeybek, Hüseyin Öncel, Arif Taş, Sevil Değerli Binici, Emine Barut, Murat Karavuş, Ömer Gere, Selçuk Uysal.
Kontenjan
Ufuk Akyol, Tülin Bozoğlu, Faruk Taşkoyan
***
URLA MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ
İsmet Orhan, Bülent Köklü, Ertan Certel, Yuta Deniz Ulçay, Muhittin Bayar, Alp Bölükbaşı, Mustafa Kıpkıp, Ali Yanar, Şebnem İştar Özdemir, Meltem Bodrumlu, Yiğit Öz, Kemal Ocak, Alpay Sağlıkcıoğlu, Abdulselami Güneş, Selçuk Balkan, Fatih Sarı, Ayşe Açılan, Ayhan Çevik, Metin Koşan, Emine Kıdal, Kalender Köse, Mert Anıl Akgül.
Kontenjan
Seda Öztüre, Semiha Arat, Emel Çaylı.
**