Türkiye İşçi Partisi (TİP) Karşıyaka Belediye Başkanı Adayı Alp İçen, TİP Karşıyaka İlçe Örgütü Başkanı Gökçe Karahan, Karşıyaka Belediye meclis üyesi adayı Tayfun Pezek (Dıgıl Tayfun), Ayşe Tutucu, Metin Sevinç, Fatoş Banu Birsen Çıraklar, Vedat Güler, Tuncay Gemlik, TİP Karşıyaka İlçe Koordinasyon Kurulu ve TİP Gençlik Kolları ile birlikte "DEĞİŞMEK ŞART" diyerek, Alaybey'de sokak sokak gezerek esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Alaybey sahilden başlayarak Girne Yunuslar'a kadar olan sahil boyunca Karşıyakalı vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet edildi. Karşıyakalı vatandaşlarla Türkiye İşçi Partisi'nin Karşıyaka ile ilgili projelerini TİP Karşıyaka Belediye Başkanı Adayı Alp İçen anlattı.

İçen şöyle konuştu:

"Karşıyaka'yı Karşıyakalılarla birlikte yönetmeye talibim, Karşıyakalı yurttaşlarımızın istemediği hiçbir proje ve çalışma yapılmayacaktır. Karşıyaka'nın acil çözülmesi gereken konuları ve sorunlar var. Bu sorunları sizlerle birlikte çözeceğiz, ortak akılla yönetilen bir belediye sözde değil uygulamada nasıl olur bunu herkes görecek. Biz yola Değişim şart diyerek yola çıktık, Karşıyakamıza iyi gelecek bir çok işi Karşıyakalı hemşehrilerimizle dostlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz."TİP KARŞIYAKA ADAYI ALP İÇEN DEĞİŞİM ŞART-8