CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç’a başarılar diledi. Yerel seçim çalışmalarına hızla devam eden Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Murat Bakan, Buca merkez seçim ofisini ziyaret etti. Parti örgütüyle bir araya gelen Bakan, yerel seçim sürecine dair değerlendirmelerde bulundu, CHP Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç’a başarılar diledi.

‘KIRGINLIKLARI BİR KENARA BIRAKACAĞIZ REKOR OYLA KAZANACAĞIZ!’

Yerel seçim çalışmalarına ilişkin konuşan CHP’li Murat Bakan, “Buca adayımız belirlendi ve parti içi yarış artık sonlandı. Şimdi tüm mücadelemiz Buca’da seçimi almak için olacak. Partimizin aday gösterdiği Erhan Kılıç arkadaşımızın etrafında kenetleneceğiz ve Buca’da seçimi alacağız. Cumhuriyet tarihine baktığınızda siyaset sahnesinden birçok parti geldi geçti, tüm siyasi partilerin bir ömrü oldu. Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana ayakta kalan tek siyasi parti. Bizler de gelip geçeceğiz, başka arkadaşlarımız milletvekili, belediye başkanı olacak. Siyaset uzun soluklu, inişli çıkışlı bir yol. Bizlerin görevi; Cumhuriyet’in ilke ve devrimlerini korumak, Buca’da üreten, şeffaf, hesap veren, liyakatli bir yerel yönetim anlayışını daha da ileriye taşımak. Buca’da kırgınlıkları bir kenara bırakacağız ve rekor oyla seçim kazanacağız” diye konuştu.

‘BİRLEŞE BİRLEŞE KAZANACAĞIZ’

Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç ise, “Sayın vekilimizi merkez seçim ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. CHP Buca örgütü olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. Girmedik sokak, sıkmadık el bırakmıyoruz. Vatandaşlarımızdan çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Sayın vekilimiz de bizleri destekleriyle mutlu etti. Tüm örgüt tek vücut olduğumuz sürece bayrağımızı en tepeye çıkaracağız. Birleşe birleşe İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte 30 ilçemizi de kazanacağız” dedi.