Sosyal Demokrasi Derneği İzmir şubesi yerel seçimler ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. SDD İzmir Şube başkanı Cengiz Onur yaptığı açıklamada İzmir’de yapılacak yerel seçimler ile ilgili son durumu yapacakları etkinlikle katılımcıları ve izmir kamuoyunu bilgilendireceklerini söyledi. Tüm partilerin İBB, ilçe Belediye başkanları ve Belediye meclis üyeliklerinin  belirlenmesinden sonra parti içi itirazlar kamuoyunun memnuniyet veya memnuniyetsizliği ile ilgili ortaya çıkan durum, adayların saha çalışmaları ve bu çalışmaların oya yansımalarını bu konuda yetkin bir isim Siyaset Bilimci Prof.Dr Tanju Tosun söyleşisi ile izmi lilerin buluşması 1 Mart Cuma günü saat 18.00'da Konak Belediyesi Alsancak-Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Tatilcilerin araç kuyruğunun sonu görünmüyor Tatilcilerin araç kuyruğunun sonu görünmüyor

Yapılacak söyleşide ‘’İzmirdeki seçmen davranışları ve partiler arası oy geçişleri’’ parti ve adayların son durumlarını ve olası sonuçları masaya yatırılarak kamuoyu bilgilendirilecek. İzmir’de yapılacak olan yerel seçimlerin fotoğrafını en iyi çeken bilim insanlarında biri olan Prof. Tanju Tosun’un sunumundan sonra SDD-Şube Başkanı Cengiz Onur’un yönlendiriliciği ile katılımcılar ile yapılacak soru cevap ile akıldaki tüm soruların cevabı verildikten sonra etkinlik tamamlanacak.

SDD-Şube Başkanı Cengiz Onur, yerel seçim öncesi yapılacak önemli konudaki bu etkinliğe İzmirli tüm Sosyal demokratları bekliyoruz diyerek sözlerini tamamladı.c03fa5ac-0b2b-44b9-900f-558e1e22592c