Balçova Özen ister” sloganı ile çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Münir Sirhan Özen, farklı bir seçim kampanyası ile Balçovalıların ilgisi çekiyor. Balçova’yı karış karış gezerek vatandaşlarla buluşmaya devam eden Özen, sağlıklı yaşamın simgesi olan elma ve su dağıtımı da yaparak Balçova halkı ile buluşuyor.  ‘Sağlıklı ve mutlu bir Balçova’ yaratmak istediklerini belirten Özen, işe seçim kampanyasında vatandaşların bol su içmesi ve meyve yemesini teşvik etmek için su ve elma dağıtımı yaptıklarını kaydetti.

Yürüttüğü temaslarda Balçova hayalini anlatan ve bu hayale ulaşmak için hazırladığı projelerini kamuoyu ile paylaşan CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Münir Sirhan Özen, sağlıklı ve mutlu bir Balçova yaratmak istediklerini söyledi.

Kendi dönemlerinde stresin azaldığı, doğayla iç içe, huzurlu ve mutlu bir Balçova’nın ortaya çıkacağını söyleyen Özen, “Balçova sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü insanların yaşadığı İzmir’in en değerli ilçesi olacak. Bunun için de sağlıklı yaşamı simgeleyen elma ve su ikramlarımıza şimdiden başladık” dedi.

Her yaşa özel park

Her yaş grubuna özel hitap edecek parklar yaratacaklarını vurgulayan Özen, “Tema parklar inşa edeceğiz. Çocuklara, gençlere, yaş almış vatandaşlarımıza hitap eden özel parklar yapacağız. Mahallelerimizde, ekipmanları tarafımızca kurulacak ve bakımı yapılacak açık hava spor alanlarımız olacak. Beslenme danışmanlarımız, yurttaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verecek.  Balçovalılar, spor alanlarımız, yürüyüş yollarımız ve sosyal kulüplerimiz ile ilçemizin doğal güzelliklerinden faydalanacak" diye konuştu.Özen 11-9