Edinilen bilgiye göre, kaza dün akşam saatlerinde meydana geldi. Marmaris’ten Muğla yönüne giden karayolunda bisikleti ile seyir halinde olan Doktor Kemal Özer’e, T.K. yönetimindeki araç çarptı. Kazanın ardından 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından hemen müdahale edilerek ilçedeki özel bir hastaneye, sonrasında da Muğla Sıtkı Koçman Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilen Özer meslektaşlarının tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

63 yaşında ve iki çocuğu olan Doktor Kemal Özer görev yaptığı 1 nolu Aile Sağlığı Merkezi önünde yapılacak törenin ardından ikindi namazına müteakip Armutalan Mezarlığı'nda toprağa verilecek. (İHA)AW876686_03

Trafik kazasında hayatını kaybeden doktor, son yolculuğuna uğurlandı
Muğla’nın Marmaris ilçesinde bisikleti ile seyir halindeyken otomobil çarpması sonucu hayatını kaybeden Doktor Kemal Özer için son görev yeri olan 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.

Kaza dün akşam saatlerinde yaşanmıştı. Marmaris Karadere mevkiinde otomobil sürücüsü T.K’nın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu çarptığı bisiklet sürücüsü Doktor Kemal Özer tüm müdahalelere rağmen kurtarılmamıştı. 32 yıldır Marmaris’te doktorluk görevini yapan Özer’in son çalıştığı Sağlık Ocağı'ndaki masasının üzeri çiçeklerle donatıldı. İlçe Sağlık Müdürü Doktor İmran İnce’nin veda konuşması yaptığı törende dua edilerek helallik istendi. 63 yaşında iki çocuk babası Kemal Özer gözyaşları ve dualar ile omuzlarda taşınarak cenaze arabasına yüklendi. Doktor Özer’in cenazesi Armutalan Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Armutalan mezarlığına defnedildi.

Doktor Kemal Özer’e çarpan araç sürücüsü T.K ‘nın gözaltı sürecinin devam ettiği işlemlerin ardından adliyeye sevk edileceği bilgisi edinildi.AW877031_02