Pamukkale İlçesi, Anafartalar Mahallesi 2167 sokakta ikamet eden, Cafer Sadık Abalıoğlu İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Ayaz Yalçın (10) ve iki arkadaşı kayboldu. Alınan bilgiye göre, dün okuldan geldikten sonra saat 16.00 sıralarında evden “arkadaşlarımla gezmeye gideceğim” diyerek ayrılan Ayaz eve dönmedi.
Ailenin tüm aramalarına rağmen bulunamayan Ayaz Yalçın için aile, polise kayıp ihbarında bulundu. Evden gezmek için çıkan ve eve geri dönmeyen Ayaz ve iki yabancı uyruklu arkadaşı da ortada yok. Polis ve aileler çocukların bulunması için arama çalışmalarını sürdürüyor.
Ayaz Yalçın’ın ailesi, çocuklarını görenlerin polise veya 0 541 107 88 60 nolu telefona bilgi vermelerini istedi.

Araç yayaların arasına böyle daldı! Araç yayaların arasına böyle daldı!

Yollarını kaybettikleri iddia edilen 3 çocuk geceyi camide geçirmiş
 Denizli’nin Pamukkale ilçesinde kendilerinden 1 günden fazla bir süre haber alınamayan 3 ilkokul öğrencisinden sevindiren haber geldi. Yollarını kaybettikleri iddia edilen ve önceki geceyi bir camide geçiren çocuklar, caddede yürürken bulundu.

Pamukkale ilçesine bağlı Anafartalar Mahallesi 2167 Sokakta ikamet eden Cafer Sadık Abalıoğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ayaz Yalçın (10), önceki gün okuldan geldikten sonra evden “Arkadaşlarımla gezmeye gideceğim” diyerek ayrıldı. Eve geri dönmeyen ve ailenin tüm aramalarına rağmen bulunamayan Ayaz Yalçın için polise kayıp ihbarında bulunuldu. Evden gezmek için çıkan ve eve geri dönmeyen Ayaz ve iki yabancı uyruklu arkadaşının bulunması için geniş çaplı araştırma başlatıldı.

Kendilerinden 1 günden daha fazla bir süre haber alınamayan 3 çocuktan sevindiren haber bu sabaha karşı geldi. Gezmek için Çınar Meydanına giden çocukların, daha sonra İncilipınar Parkına doğru gittiklerinde yollarını kaybettikleri, eve dönemeyen çocukların geç olunca geceyi bir camide yatarak geçirdikleri belirtildi. Bu sabaha karşı Denizli Devlet Hastanesi arkası Fatih Caddesinde görülen çocuklar, ihbar üzerine polis tarafından bulundu. Ailelerini korkutan çocuklar, ifadelerinin alınmasından sonra ailelerine teslim edildi. (İHA)AW186232_01